Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL jinx -nek melyik a jobb rúna?

Amatorh kérdése:

LoL jinx -nek melyik a jobb rúna?

Figyelt kérdés
Elértem a 20. szintet,most vennék rúnákat,de nem tudom melyik a jobb - Szintelös vagy az állandó értékű?

2016. nov. 3. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Melyik fajta rúnából? Azt tudod, hogy színenként mást éri meg venni, mert kicsit mások az értékek? Sárgából vegyél sima armort, kékből Magic resistet (ez lehet sima, vagy szintelős is, ez preferencia). A sárga és kék így konkrétan minden hősnek jó, alapnak teljesen elég, mert egyszerűen jó értékeket adnak, az emberek 90%-a ezt használja.


A pirossal és Quintesence-el lehet variálni, nekem adc-nek sima AD piros és Life Steal Quint van (bocs, hogy angolul írom a neveket, de így ismerem). Szintelőset általában nem éri meg annyira.

2016. nov. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Általában az összes rúna érdekelt,mert észrevettem,20 szint eléréskor jelennek meg a 3 szintű rúnák amik kisebb nagyobb értékűek vagy szintezősek.

Nem baj hogy angolul írtál nekem is van goglém :D

2016. nov. 3. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!