Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek a legjobb lopakodós...

Melyek a legjobb lopakodós játékok?

Figyelt kérdés
Thief(2014), Hitman(Absolution) eléggé tetszett, assassin's creed-el(syndicate) csak egy kicsit játszottam de anyira nem jött be. Beépített magyar felirat, vagy interneten fellelhető magyarítás nagy előny.
2016. nov. 3. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Tom Clancy's Splinter Cell, Dishonored, ha úgy játszod - nagyon nehéz lehet, ha mondjuk azt mondod magadnak, hogy snekit sem ölsz meg, csak akit nem lehet kihagyni.

2016. nov. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írták már előttem a Dishonored az egyik legjobb lopakodós játék és magyarítás is van hozza hivatalosan .
2016. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Dishonored 2 nemsokára jön ki, érdemes megvárni?
2016. nov. 3. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Pontosan mrie várni? Hogy jobb lesz, szebb? Gyaníthatóan. De meg kel lvárni, amíg kijön, hogy ez kideürljön.

Viszont ez semmti sem változtat azon, hogy az első rész kiváló játék.

Továbbá, biztos, hogy amikro kijön a kettő, az első rész olcsóbban elsz beszerezhető. És akkor bizony must buy.

2016. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az új Hitman se rossz álítólag, bár nem játszottam még vele. Ami nekem nagyon tetszett az a Dishonored, fantasztikus hangulata van, érdekes a megalkotott világ is, ráadásul elég hosszú, nekem közepes fokozaton a 2 sztori DLC-vel 25 óra volt. A Deus Ex: HR és MD is remek alkotások. A Metro 2033 és Las Light illetve a Far Cry játékok is sok lehetőséget adnak a lopakodásra.
2016. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
A Splinter Cellből a Chaos Theory a legjobb, a Dishonored tényleg kötelező, esetleg a régi Thief-ek. Van egy alulértékelt gyöngyszem is, ami az Alpha Protocol címet viseli.
2016. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!