Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri-e a Dayz. -t megvenni?

Megéri-e a Dayz. -t megvenni?

Figyelt kérdés
Jól optimalizált-e?Játszanak e rajta?Milyen?Általános e?

2016. nov. 3. 13:34
 1/10 Alighanem19 ***** válasza:

Rettenetesen optimalizált.

Elég sokan játsszák.

Hulladék.

Hogy érted, hogy általános-e?

2016. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az optimalizáció már nem olyan vészes, nekem viszonylag gyenge gépem van de 30 FPS alá soha nem esik be. Frissítések is jönnek igaz lassan. Viszont az tény, hogy fejlődik a játék. A játékos tábor mérete is elég nagy, bár a lassú fejlesztés miatt rengetegen otthagyták. Nekem 25 órám van benne 2014 eleje óta, tehát nem sokat játszottam vele, de azt a kevés időt nagyon élveztem. Azt javaslom, hogy csak akkor vedd meg, ha van olyan barátod akivel tudod jázszani, mert egyedül szinte élvezhetetlen (legalábbis számomra). Ha már egy 50+ órát beleraksz megérte szerintem. Viszont sok türelem kell hozzá, nameg sok szabadidő.
2016. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm

Na most a gyenge gép mit takar?Azért kérdem,mert nekem sincs egy erős konfigom ,de azért alapvetően megvan egy viszonylag erős gép Quad proci,6gb ram,1gd ddr 5 ös kari

2016. nov. 3. 14:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem GTX 660 2GB, I5 3330, 8GB RAM.
2016. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát igen akkor nekem nem fog menni.
2016. nov. 3. 14:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Menni mehet, csak kérdés, hogy élcezhető lesz e. Steam-en van refund ha nem megy jól visszakérheted a pénzed, ha 2 óránál kevesebbet játszol.
2016. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hmmm.... hát sokan írták hogy sokat javítottak az optin a patchekkel.... remélem ,mert nagyon szeretném ma megvenni a kérdés ugye ez.. hát igen a refund az viszont igaz. az hogyan müködik?
2016. nov. 3. 14:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Megveszed, ha nem tetszik és kevesebb mint 2 órád van benne 2 hétig visszakérheted a pénzed. A menüpont most nem tudom pontosan hol van, talán a vásárlásoknál.
2016. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen zöld pacsik
2016. nov. 3. 15:10
 10/10 anonim ***** válasza:

1: Nincs jól optimalizálva sajna, de az utóbbi időben sok előrelépés volt igaz nagyon lassan fejlesztik.


2: Ha szereted a túlélős lootolós játékokat mindenképpen! Nagyon nagy térkép, sok loot és lehetőség.


3: Szerintem a hibái ellenére nagyon jó mert több a pozitívuma mind a negatívuma.


4: Bocs ezt nem értem.


Megéri megvenni mert idővel csak drágulni fog!

2016. nov. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!