Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki megtudná mondani hogy...

Valaki megtudná mondani hogy mi a lent leírt yugioh kártyáknak (link) az angol megfelelője (tulajdonképpen a képesség érdekel csak)?

Figyelt kérdés

[link]


itt a képek,(igen,valamelyik magyarul van,de ugy van leforditva hogy érthetetlen)



2016. nov. 3. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek közül melyiket?
2016. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mindegyiket kérném,mert egyiket sem értem,amiket értem,nem fényképeztem ;)
2016. nov. 4. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Kettőzés rossz szellem: Feláldozol 1000 életpontot, cserébe választasz egy kártyát az ellenfél kezéből, ami a temetőbe kerül, utána az ellenfél is választ egy kártyát a kezéből, amit a temetőbe dob.

Varázslásellen páncélos: Felerősíted egy gép típusú szörnyed támadópontjait 500-zal, plusz ezt a csapdalapot nem lehet megsemmisíteni.

Trója bomba: Csak akkor lehet használni, ha az ellenfél irányítja az egyik szörnyedet, ezzel a lappal elpusztíthatod azt a szörnyet plusz egy másik ellenséges szörnyet is.

A harmadikat nem tudtam értelmezni/lefordítani/nem is ismerem.

Varázslási Vadállat Cerberus: Ehhez a kártyához, ahány varázskártyát párosítasz, annyiszor 500-zal növekszik a támadópontja.

Kimar sejt: Elpusztít egy ellenséges szörnyet.

Madár rallis: Ez a szörny csak támadáskor növelheti meg a támadópontjait 200-zal, viszont a támadás utáni körben visszakerül a pakliba.

Nyolcadik: Elpusztítja a sárkányfogó urna nevű csapdalapot és utána minden sárkány típusú szörnyet támadó állásba kell helyezni!

Ég fekete fuvola: Megakadályozhatod, hogy az ellenfél speciálisan idézzen meg egy szörnyet.

A tizediket nem tudtam értelmezni/lefordítani/nem is ismerem.

Szakadék harcos: Az ellenfél kezéből egy kártyát a temetőbe dobhatsz plusz az ellenfél egyik szörnyét is irányíthatod.

Halálfej ET: nem bírom lefordítani, mert aprók és homályosak a betűk.

Tizenharmadik: ez egy sima szörny.

A tizennegyediket nem tudtam értelmezni/lefordítani/nem is ismerem.

Egyéb női úri katona: ha ezzel a szörnnyel megsemmisítesz egy ellenséges szörnyet, akkor utána egy másik ellenséges szörnynek megváltoztathatod a pozícióját.

Sors vitéz mágus ember: nem bírom lefordítani, mert aprók és homályosak a betűk.

A tizenhetediket nem tudtam értelmezni/lefordítani/nem is ismerem.

Próbaidő varázsló: Hogyha ez a szörny megsemmisül,a kkor speciális idézésként megidézhetsz egy 2-es vagy kevesebb csillagszintű szörnyet.

A tizenkilencediket nem tudtam értelmezni/lefordítani/nem is ismerem.

Huszadik: ez egy sima szörny.

Sötét Harcos ET: Hogyha az ellenfél mezőjén nincs se szörny,varázs, csapdakártya, akkor ez a szörny közvetlenül támadhatja az ellenfél életpontjait.

Káosz varázsló: nem értelmezni mert lemaradt a vége.

Az utolsót nem tudtam értelmezni/lefordítani/nem is ismerem.

2016. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!