Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-hoz extrák?

Sims 3-hoz extrák?

Figyelt kérdés
Láttam Miharu videóit nemrég a Sims 3-ról,de ő sehol senkinek nem ír vissza,nem tudja itt esetleg valaki,hogy hogy lehet olyan cuccokat letölteni,amit ő? Gondolok itt a frizurákra, bútorokra, kocsikra, épületekre, szemek,sminkek, híres emberek,stb..és ha letöltöttem,hogy tegyem be a játékba? Előre is köszi a válaszokat! :)

2016. nov. 4. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem hogy senkinek nem segít :S Mondjuk nm ez a dolga. Sok videóban elmondják hogyan kell. Például itt van egy: [link]
2016. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Innen tudsz letölteni különböző hajakat, sminkeket, ékszereket, ruhákat, bútorokat, stb.

A telepítésük egyszerű, miután letöltötted az adott, neked tetsző tárgyat, a letöltések mappádból áthelyezed a Dokumentumok/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads mappádba, majd elindítod az indítópanelt s azon keresztül feltelepíted őket a játékba.

Természetesen nem csak ez az egy letöltő oldal létezik, viszont ez az egyik "legnépszerűbb".

2016. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Még annyit,hogy ha már jó sokat letöltöttem,akkor mindet egyesével kell elindítani,vagy ha egyet elindítok,akkor abból a mappából automatikusan telepítődik a többi is? :)

2016. nov. 7. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mennyit teszel a Downloads mappádba, lehet az akár 4 vagy 40 egyedi tartalom is. :) Csak annyi, hogy az indítópanel ne legyen megnyitva mikor ezeket a mappába teszed, hanem a másolást, áthelyezést követően nyisd csak meg. Az indítópanelen pedig ki lehet jelölni egyszerre az összes tartalmat. Csak a kijelölteket telepíti a játék. Ami nincs kijelölve, azt nem teszi fel, egyszerűen a letöltések mappában hagyja. Illetve ha esetleg valamit már feltelepítettél, akkor már az indítópanel jelezni fogja hogy a csomag telepítése már megtörtént.
2016. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!