Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V exe leáll amikor már...

GTA V exe leáll amikor már majdnem betöltötte a játékot. Na most akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a Grand Theft Auto V-höz a Redux módot az Origin verziót használnám a RESHADE OPTIONS-ból és amikor beadja a második töltőképet a játékról egyerűen leáll az exe. Mit tudok ennek a problémának a helyreállítása érdekében tenni.

#leállás #GTA 5 #Redux mod #probléma helyrehozása
2016. nov. 4. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Kópia-e, vagy rendesen megvásárolt játék?

2. Van-e fent más grafikai mod, vagy csak a redux?

3. Szeretnél-e online menni a moddal? Csak mert az online nem szereti a modokat, semennyire.


Próbáld meg feltenni újra a modot. Meg nem tudom mennyit dob a gépigényen, de lehet a gépednek nem tetszik valamiért a dolog. Bár önmagában még a gépigény nem lenne szabad indoknak lennie manapság. A San Andreas idejében igen, amikor kijött az ENB Series hozzá, megizzasztotta a gépeket rendesen.

2016. nov. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem eredeti. Nincs de már nem tudom hanyadjára raknám fel újra a módot ha megint megpróbálnám. Először csak az Ultra V2-eset tettem fel,de abban nincsenek meg azok a kocsik meg fegyverek mint az Origin verzióban. Aztán ugye mert még se kellett a V2-es version töröltem a játékot a móddal együtt és újra telepítettem atán rá a Reduxot és azon belül az Origint fájlokat másoltam a játék főkönyvtárjába de ezt a módot nagyon nem szereti mert nem akar elindulni vele de más móddal elindul. Szóval már csináltam azt is hogy az újra telepített GTA-ra tettem fel az Origint azt se volt jó és az hogy az előző módos fájlokat lecseréltem az új originesekre. Egyébként nem szeretnék online játszani. Nem is tudnék így tört verzióval. :)
2016. nov. 5. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!