Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Civilization társasjátékkal...

Camorri kérdése:

Civilization társasjátékkal problémám adódott. Esetleg valaki tud segíteni? Többi lent:

Figyelt kérdés

Szóval, nemrég sikerült beszereznem egy Civilization társasjátékot. Éppenséggel annyi a probléma vele, hogy német nyelvű (németországban szereztem). A játékszabályzatot megtaláltam online, ezért is mertem megvenni. De amikor szembesültem hogy több kártya van benne, mint betű a játékszabályban, akkor rájöttem, hogy nem is lesz könnyű játszani vele.


Szóval valaki tud-e olyan helyet, ahol el tudnám olvasni magyarul hogy mi van a kártyákon, és így házilag készíteni hozzá egy magyarázatot?


Esetleg ha valakinek megvan, és nagyon ráér, akkor le tudná fotózni az összes szöveges kártyát, lapot ami benne van, és el tudja nekem küldeni? (e-mail, vagy Felhő segítségével).


Esetleg más ötlet a fordításon kívül valakinek?


Előre is köszi!



2016. nov. 5. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is megvan a játék magyarul. Csak senki sem játszik vele, mert nagyon hosszú. Az ötletem az, hogy játszhatnánk az enyémmel egyet, és le is tudod fényképezni a szabályzatot akkor. Ha van kedved hozzá.
2016. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!