Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Imvu-ban miért csak egy oldal...

Imvu-ban miért csak egy oldal magyar szobám van, amikor atöbbieknek van kb 17?

Figyelt kérdés

Kettő avim van. Egy amit a telefonomon csináltam IMVU NEXT-el, és egy amit pár hónapja a rendes "előre elkészítetett" avikkal.És hát a telefonoson van 17 oldal magyar szoba, a másikon meg csak egy. Mi a teendő? v.v

A választ előre is köszönöm<3



#szoba #IMVU #magyarszobák
2016. nov. 5. 20:16
 1/1 Cross Kazumi ***** válasza:
Először énsem értettem, de utána már igen. Úgy volt, hogy most a +18 életévtől a sok roomosba van az avid, akkor is, hogyha először a kevés roomosba volt. Nextel a +18-asokhoz tette avid, ha nem nexten csináltad, akkor az úgymond 18év alatti játékosokhoz. Lényegében nem igazán tudom megfogalmazni. :D De szerintem a lényege ez. xd előre is bocsi, valamint ha bármi kérdésed lenne, írj nyugodtan ^^ meg ha eszbe jut még ehhez valami, írom. :)
2017. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!