Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akinek van ideje, és szereti/i...

Akinek van ideje, és szereti/ismeri az AC sorozatot! 10 pontos skálán hogyan töltenétek ki az egyes játékos karakterekhez? Kapcsolva a következő táblázatot?

Figyelt kérdés

Akinek van ideje, és szereti/ismeri az AC sorozatot!<br>

10 pontos skálán hogyan töltenétek ki az egyes játékos karakterekhez kapcsolva a következő táblázatot? Ha akár egy assassint/templomost "kitöltesz", már annak is örülök. Köszönöm!

Fegyverzet:

Ruházat:

Képesség:

Az Assassinná/Templarrá válás oka:

Párbeszédei:

Szimpátia/Együttérzés:

"Sikerei":

Spoilerveszély!



2016. nov. 10. 20:02
 1/2 A kérdező kommentje:
*+Desmond
2016. nov. 10. 20:07
 2/2 anonim ***** válasza:

A Frye ikreket és Edwardot írok, pk a legfrissebbek.


Edward:

Fegyverzet: 7

Ruházat: 6

Képesség: 9(imádom ezt a brutális stílust, ahogy harcol)

Az Assassinná/Templarrá válás oka: 8

Párbeszédei: 10 (vicces, bunkó, de érzelmes, ha kell)

Szimpátia/Együttérzés: 9 (eleinte nem igazán zártam a szívembe kapzsisága miatt, de miután olvastam a könyvet, egyből megszerettem)

"Sikerei": 8


Jacob:

Fegyverzet: 10 (ez a kukri, boxer, bot hármas nagyon ötletes, a kötélpályáról nem is beszélve)

Ruházat: 10

Képesség: 8 (tetszett a harci képessége, de hiába elméletileg keményebb húgánál, ez annyira nem jött át)

Az Assassinná/Templarrá válás oka: 10 (ezen nincs igazán mit pontozni, ebbe születtek)

Párbeszédei: 10 (ő kedvenc személyiségem)

Szimpátia/Együttérzés: 9

"Sikerei": 9 (mégis csak visszafoglalta Londont; az hogy közben jó pár dolgot elrontott, adott egy kis pluszt a jelleméhez)


Evie:

Fegyverzet: 10(ugyanaz, mint Jacob, főleg a sétapálca)

Ruházat: 9

Képesség: 10 (a kaméleon képesség kicsit nevetséges, mégis rohadt jó)

Az Assassinná/Templarrá válás oka: 10

Párbeszédei: 7

Szimpátia/Együttérzés: 7

"Sikerei": 8

2016. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!