Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends-ben, ritkán...

Deriosz kérdése:

League of legends-ben, ritkán 5x 20percet kell várnom a várolista besorolásra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ritkán elmegy az internetem, de erről nem én tehetek. A szolgáltató miatt szenvedek, de elég ritkán történik meg.És mivel ez miatt büntetést kapott, már unalmas, hogy 5 meccsre 20percet kell várnom.Mit tehetnék? Írjak az "adminoknak" vagy mit gondoltok? Nem mintha nem tudnám kivárni, de egy idő után már unalmas, hogy mindig 20 perc.LEhetne kevesebb is akár, annak is örülnék:)

2016. nov. 12. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Semmit. A kilépések/meccs elutasítások miatt kapod a bütnetést. Nem tesznek ezért semmit érted. Jogglal, mert ugyan így mások játékát tennéd tönkre, ha kifagysz, laggolsz - a tiéd mellett.


Meg kell oldanod a netet.

2016. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
-ilyen nettel inkább ne játsz. Disc-kel meg 9 ember vár 20 percet a semmire, amikor kilépsz.
2016. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég rég loloztam de szerintem ez a 20 perces büntetés baromság. Dota 2-ben sincs ilyen. Ott legalbb rendesen emg van csinálva a matchmaking. Ameddig nem tölt be midnenkinek nem lehet hőst választani. Nem úgy minta a lolban hogy kiválasztod a hőst és ha valakinek nem tölt be 4vs5 van.
2016. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tölt be/ az elején kilép valaki remakelhettek és csak az veszít pontot aki kilépett.


Bár nem értem ez,hogy jön ide, mikor ő nem azt írta, hogy nem tölt be neki, hanem, hogy elmegy a net ami bármikor lehet.

Én is csak annyit tudok mondani, hogy ne játssz. Minden ilyen esetnél mások játékát rontod el.

2016. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy hogyan jön ide? CSak leirtam, hogy ilyen esetek nagyban hasonlitanak arra amikor nem tölt be valakinek. Rossz a matchmaking menete.
2016. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nagyon ritkán történik meg, ezért is inkább normál meccseket megyek, meg hát úgy érzem még fejlődnöm kell, ezért eléggé hanyagolom a rankedet.Szóval pontot biztos nem fognak veszíteni miattam :D Amúgy én is jogosnak érzem a büntetést , meg is értem. Csak lehetne pl max 15 perc vagy 10.Soknak találom ezt a 20-at.
2016. nov. 12. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megnézed ilyenkor 9embertől több, mint 20percet veszel el.
2016. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!