Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4-re használt játékok?

PS4-re használt játékok?

Figyelt kérdés

Milyen oldalról lehet letölteni ps4-re ingyenes játékot? Aki használt játékot vesz, honnan szokta rendeli?

Köszi előre is!


2016. nov. 14. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Adios amigo! Ne vegéyl ps4-et, ha csóró vagy!
2016. nov. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő jellegű válaszodat :)

Mivel leginkább a gyerekeink játszanak rajta - a két nagyobb 8 és 5 évesek), gondoltam nem veszek meg minden egyes játékot, amit éppen meglátnak, mondván, hogy "hű, de szuper, úgy szeretném..." Aztán, ha mégsem olyan szuper és nem jön be, akkor feleslegesen fizettem ki érte a 15-20 e forintot...

Szóval csak ezért érdeklődtem az egyéb lehetőségekről és nem azért, mert csóró vagyok és nem tudom megvenni...

2016. nov. 14. 10:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, és természetesen használom a PlayStation Store-t is, szóval nézem az éppen akciósan letölthető játékokat is :)
2016. nov. 14. 10:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Facebook csoportokban,egyéb online "piacokon" bőven válogathatsz,olcsó használt játékokból. 8ezer alatt is tudsz venni igen jó játékokat, bár ha két gyerek van akkor inkább vettem volna PS3-at,több játék,vannak többen játszhatóak is,stb. Letölteni meg ingyen nem lehet mivel még nincs feltörve,hogy CFW-zni lehessen.
2016. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2016. nov. 14. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:

576 üzletekben árulnak használt játékok, bár tény hogy sokszor alig pár ezerrel kerülnek kevesebbe a fóliás játékoknál

ha Budapesten laksz tudok mondani egy-két boltot ahol még körül lehet nézni

egyébként ne piszkálásként mondom, de #4-nek igaza van kis gyerekek mellé egyszerűbb lett volna PS3, vagy inkább PS2 1) arra szinte minden játék már 1500-2500 körül mozog (van letölthetős verzió is de az már elavuló technika mai írók alapsebességen is gyorsak hogy normálisan írjanak ki PS2 játékokat) 2) arra sok G-Force, L'ecsó, Atlantis, Ratchet and Clank, és hasonló játékot adtak ki

2016. nov. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nyelvtani hibákért elnézést, utál az autocorrect és sietve is irtam
2016. nov. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, utolsó! Sajnos nem vagyok budapesti...

Az 576 üzleteket néztem és én is arra a következtetésre jutottam, hogy akkor már megveszem az újat.

Amúgy tavaly vettük, eszünkbe sem jutott, hogy régebbit kellene venni, amikor minden xbox one-nal és ps4-gyel volt tele...

2016. nov. 15. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!