Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen számítógépes ill....

Milyen számítógépes ill. xbox-os játék lenne jó ajándék egy fiúnak?

Figyelt kérdés
A barátomnak szeretnek venni ajándékba valamilyen xbox játékot de ilyen téren tanácstalan vagyok. Amivel tudom, hogy sokat játszik az ugyan nem xbox ra van. LOL(League of legends)-el sokat szokott játszani és xbox hoz pedig van neki Fifa, nba, farcry. Valami ötlet milyen játék lenne neki jó?

2016. nov. 17. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Xbox360, vagy Xbox One?
2016. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
xbox 360
2016. nov. 17. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg jó játék van arra a gépre, az életkor számíthat nem tudom lövöldözős cuccnak mennyire örülne. Az egyik legjobb játék az a Grand Theft Auto V (18+) abban van minden, lövöldözés, autózás, hatalmas világ viszont az átlagos xbox játékokkal ellentétben kötelező telepíteni, tehát kell hozzá jópár GB hely merevlemezen vagy pendriveon. Legalább 10 ha jól emlékszem. Van ugyanilyen (nem kell telepíteni) vadnyugatosba a Red Dead Redemption. Autósba a Forza Horizon 1-et ajánlanám (a második rész nem olyan jó). Kizárólag lövöldözősbe (ezekhez jobb ha van net is) Gears of War 1-2-3 (TPS), Halo 4 (FPS). Van olyan űrszerepjáték (ha nem gond az angol), hogy Mass Effect 1-2-3 ezeket egybecsomagolva is lehet kapni viszonylag olcsón. Kalózos bérgyilkosos Assassin's Creed IV: Black Flag. Felfedezős kaland akció Tomb Raider, Rise of the Tomb Raider. A Max Payne 3 is jó, az tiszta időlassítós lövöldözés.


Én nem vagyok nagy sportjátékos ezért abban nem nagyon tudok tippet adni, de gondolom a legújabb résszel nem lehet melléfogni (az most a 2017es évszámmal fut mindenből)

2016. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
vedd meg neki a need for speed most wanted vagy a nfs run-t!en nagyon szeretem mert ugyanugy sohasem tudom ugyanazat teljesinteni es mindig van benne ujj!de egyebkent az autos gamek a legtutibbak!ha megvan neki akkor ott van a fallout2,grid2-3.s.z.i.a
2016. nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a forzat inkabb mellozd mert nagyon unalmas.
2016. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!