Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha steam-en egy játékot nem...

Vipera120 kérdése:

Ha steam-en egy játékot nem töltök le csak a könyvtáramba kerül akkor megmarad? TÖBB LENT!

Figyelt kérdés
Ha egy fizetős játék ingyenes pl. egy hétig de nem töltöm le csak rámegyek hogy letöltés majd vissza akkor azt majd akkor is letudom tölteni amikor már nem lesz ingyenes? (remélem érthető)

2016. nov. 17. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érted, hogy ténylegesen ingyenes lesz pár napig (nem pedig úgy, mint a hétvégén ingyen kipróbálható játékok), akkor igen, a könyvtárba kerülés elég. Anno a Left for Dead 2-őt sem töltöttem le, csak a könyvtárba raktam és megmaradt (és igen, később le tudtam tölteni). Más játékkal is volt így.
2016. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A játékon lévő "ingyenességi akció"-tól függ, mert kétféle van. Amikor egy hétvégére ingyenessé tesznek egy játékot, az csak arra a három napra érvényes. Ilyenkor kiírja a könyvtárban hogy még hány óra van hátra a lejáratig, és amikor lejár akkor a "játék" gomb helyére a vásárlás kerül és átdob az áruházi oldalra.


Ha a játékot ideiglenesen ingyenessé teszik, akkor a könyvtárba kerülés után a neve mellett nem jelenik meg más információ, és az véglegesen a tulajdonodba kerül, és bármikor használható a jövőben is. Ilyenkor nem számít, hogy telepíted-e, csak add a könyvtárhoz.

2016. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval igen, a mostani Streamline-t elég a könyvtárba rakni.
2016. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. nov. 17. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!