Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek? (league of...

Mi a véleményetek? (league of legends)

Figyelt kérdés
Röviden felfügesztették az accomat örökre ami gold 3-mas volt és ez miatt elgondolkoztam account vásárláson találtam is egyet de plat4-es és nem nagyon akarok egy olyan accot venni amelyiknek jobb a diviziója mint az eddig legjobb diviziom Szerintettek ettöl függetlenül megvegyem

2016. nov. 20. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ne. Annyi fog történni, hogy megveszed ő ír a supportnak és visszaszerzi, te meg buktad a pénzt.
2016. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem probléma, hogy az első 10-20 meccsedet veszteni fogod, akkor szerintem nyugodtan.
2016. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiókkal kereskedni tilos, egyéb iránt ha látják a hirtelen IP változást és a romlást akkor simán kitilthatnak ugyan úgy.

Egyébként meg tényleg, ír a supportnak, megadja emailt stb te buktad a pénzt, neki meg visszaadja a support a fiókot.


Nem jó ötlet.


Mondjuk az is kérdéses, mit tettél, hogy örökre kitiltottak, mert nem dísznek szokták adni a 2999-ig tartó bant.

2016. nov. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nehogy vegyél!

Kezd újat, igaz se rúnád, se masteryd de legalább az lesz a biztos. + a szintedhez képest jobban játszol majd ami szerintem vicces.

2016. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!