Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft modolás?

Minecraft modolás?

Figyelt kérdés

Eljutottam addig a részig, ahol ki kell törölni a META-INF-et, de utána hogyan tovább?


Letöltöttem a modot és a forge-ot, bepakoltam oda ahonnan kiszedtem a metát, de nem működik. Béna vagyok ehhez, hogyan tovább?


2016. nov. 21. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
a játékon belül a textúracsomagokból ki kell választanod a használni kívántat
2016. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tegnap modoltam a Minecraft szerveremet szóval még friss az egész. SP-t akarsz vagy multit? De amúgy tényleg csak annyi, hogy letöltöd a forget,instalálod a modokat meg a mods mappába teszed. Ha nem működik, akkor rossz a mod vagy a verzió.


Metat meg én sosem töröltem.

2016. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

SP


Nálam azt írja, hogy ki kell. Egyszer régen sikerült (már el is felejtettem) akkor is csak úgy, ha kitöröltem.

2016. nov. 22. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell a META-INF-et kitörölni.


Töltsd le a Forge-t, indítsd el. A .minecraft-ban a mods mappába rakd bele a Minecraft verziódhoz tartozó modokat, amit a Minecraft Forum-ról, és SEHONNAN MÁSHONNAN töltötted le, és utána elindítod a Minecraftot, és a profilnál kiválasztod a Forge-t.

2016. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!