Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismertek nagyon jó mmorpg-ket...

Ismertek nagyon jó mmorpg-ket amik tényleg lekötnek ezeken kívül Tera, aion, echo of soul, runes of magic, blade and soul, wow, arche age, perfect world, guild war 2?

Figyelt kérdés

2016. nov. 22. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


A Warhammer Online "stuyiban" még játszható - megszűnt, ugye, de a rajongók életben tartják. Én nagyon szerettem a public questek miatt - vagy mi votl a nevük -, amikor akkor csatlakozhattál és ott, ahol akartál és épp tartott a dolog.

A területfoglalásos összecsapások is jók voltak.

Egy próbát megér.

2016. nov. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ez is kimaradt a felsorolásból ez is megvolt már
2016. nov. 22. 12:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy téged mi köt le, nem tudom megjósolni, de a RIFT és a The Secret World nagy kedvenceim.
2016. nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha ennyit próbáltál, és egyik sem tudott lekötni - nyilván akkor játszanád őket :P -, akkor szerintem kb. a Lineage 2 marad, továbbá a távolkeleti játékok. Bár szerintem, ha single player rpg-ket próbálnál ki, mint a Witcher sorozat, Elder Scrolls, Gothic, Diablo 3...
2016. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat single player jtékokat is toltam az emltettek mind megvoltak a felsoroltak közül volt ami lekötött volt ami több hétre is de idővel eluntam
2016. nov. 23. 23:02
 6/6 anonim ***** válasza:

A Black desert online kimaradt a felsorolásból. Az se rossz egy darabig... Vagy hosszabb ideig. Később jön a Bless Online, a Crowfall. Kicsit talán közelebbi (?) a Revelation, a Lineage Eternal, vagy a Lost Ark.

Ja, meg sokak kedvelik, vagy szeretni fogják a Final Fantasy sorozatot. Talán a 14 elérhető most és közeleg a 15 is.

2016. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!