Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS-GO kick rendszerben ilyenko...

CS-GO kick rendszerben ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés
15-4 volt az állás nekünk egy csapat mellé kerültem (4en voltak) és az utolsó körben amikor leraktam a bombát és már csak 1 ct élt kirúgtak (szavazással). Semmit nem csináltam, normális módon infoztam chaten, nem sebeztem őket, sőt 2. lettem a csapatban 4x-es mvp vel. Ilyenkor kapok pontot (mmr-t)?

2016. nov. 22. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:

igen, 15-15 draw-ra kapod a pontot.

Kirúgásnál mindig úgy nézi, hogy az ellenség nyert 16 körrel (kivéve 15 pontnál, mert ugye az lehetetlen, akkor draw-ot ad be).

Ezért nem érdemes kirúgatni magad pl az elején, mert az 16-3 meg társai lesznek és jó kis mélyzuhanást ad.

2016. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mit csináljak, ha egy 4 es csapat mellé rak be? Folyamatosan mindenért én vagyok a noob stb, és szándékosan kidobnak...
2016. nov. 22. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
keress + 1 főt, elég sokan cs:go-znak.
2016. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
MINDIG - Le pontozhatsz,de valamit akk. nagyon el****.
2016. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
?
2016. nov. 23. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 Nem. Hiába vagy első,hiába csinálod istenként a dolgodat,egyszer elrontasz,nem tetszik nekik,megy a kick. Velem is volt, 12-4re vezetünk,30/8-as K/D toronymagasan vezetek,9 MVP és kickelnek mert egyszer nem azt csináltam amit mondtak. Ilyen ez a közösség

Kérdezőnek: Hagyd a francba,normális csapatot is lehet találni,amúgy meg menj valakivel együtt és akkor nem fognak kickelni,meg lesz egy tuti jó társad.

2016. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak kicsit nevetséges ez a "szabály", hogy 4 játékos szavazásával bárkit ki lehet rúgni... Mert most így jártam, le van szarva, de volt múltkor olyan meccsem is, ahol szándékosan a csapattársait sebezte a tizenéveses gyerek, meg hülyéskedett, kiabált végig, de nem tudtuk kirakni, mert a haverjával játszott...
2016. nov. 24. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!