Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: autofill, és normal...

LoL: autofill, és normal draft törlése? Miért?

Figyelt kérdés

Sokszor nem értettem egyet a LoL különböző frissítéseivel, de szeretem a játékot...


Most azonban már kicsit elegem lett... Egyrészt kitörölték a normal draft módot. Még nem vagyok annyira tapasztalt, így rankedet csak ritkán játszanék. Ezért mindig normál draftot választottam. Most azonban csak Blind mode van, ami borzalmas. Általában mindenki kiírja a szerepet, amit szeretne, és a sorrend számít.. Na ja, a normális embereknél a sorrend számítana... Egyszerűen ki nem állhatom, mikor a csapatban 4 top laner van, és mind oda is megy.


Jól van, akkor játsszunk több rankedet.. Na de így is csak kevés hőssel vagyok magabiztos, de autofill miatt most már a 2 szerepen kívül mást is kapok?.. Na nem, akkor inkább hagyom a francba.


Mind a 2 intézkedés azért történt, hogy a várakozási idő csökkenjen.. Persze arra nem gondolt senki, hogy az emberek fele szívesebben vár inkább?


Nem szoktam reklamálni egy játék miatt, de ha már van egy szinten, ami így nem tökéletes, miért kell rosszabbá tenni? Nem kockulok túl sokat, így kevés fajta játékkal játszom, ezért szeretném, ha az, amibe mostanában a legtöbbet fektettem, nem omolna össze. Kíváncsi vagyok a véleményetekre...



2016. nov. 22. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Heló!


több mint 2500 óra játékkal a hátam mögött ebben a helyzetben azt javaslom, hogy rankedezz (bár én abbahagytam a lol-t pár hónapja, hál' istennek.

A ranked az utóbbi 2 évben voltaképp a normal játéknak felel meg silver 2-3 és dia 2-3 között.


Miért? Mert ahogy mondtad, draft normalban esetleg voltak normális meccsek. A másikban iszoynatos nagy szerencse kellett hozzá.


Ezért én is rankedeztem. Mindig. de ott meg a ranked rendszer hiányosságai a gond (Voltaképp a riot nem tudja kezelni az iszoynatosan sok játékost, és ezért ömlesztve vagyunk dia 2-3-ig, és rengeteg (RENGETEG) játékos nem tot van, ahova való. Például olyan embernek keresnivalója nincs platban, aki nem tudja, hogy működik mondjuk a lantern, mi a zz, hogy kell csapatban játszani... Mégis ott vanank.


Ezért a ranked rendszer is stresszes, ha valóban komolyan veszed a játékot és nagyon idegesítő, ha nem olyanok vannak az adott szinten, akiknek lennie kellene (megjegyzem, aki képtelen megérteni, hogy a lol stratégiai játék és alá kell rendelned magad megannyi dolognak ,hogy kellően hozzá tudj tenni a csapatod játékához, annak rankedeznie se volna szabad. Mégis megtörténik ez, és ez hatalmas negatívum a játékélmény részére)


Szóval szerintem állj rá 4-6 hősre, akivel jó vagy, gyakorolj még 1-2 hétig, aztán irány a ranked. Ha nem az a célod, hogy mindenképp feljuss dia 1-be még a jövő év folyamán és versenyekre menj... akkor teljesen jó lesz neked a ranked draft a normal helyett.

2016. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menj flexre, az is ranked csak kb mindenki lesza.ja. Kb a normal draftnak felel meg jelenleg, itt is, ott is kaphatsz bronze/plat közt mindent és mivel visszajött a soloq ezért az számít igazán.
2016. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nemtom nekem még ott van a normal draft, mondjuk én még a régi klienst használom, mert az új az borzalmasan laggol, ingame is
2016. nov. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

@ utolsó

EUW és NA szervereken még van normal draft

2016. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
A normal draft kivevése engem is felidegelt, de az auto fill szerintem oké. Így a várakozási idő ténylegsen 2-3 perc míg régebben ilyen 5-10 perceket vártam átlagba. Nekem ez megér annyit, hogy kb 10 meccsből egyszer supportot játszak.
2016. nov. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Ja és amúgy szerintem is vedd úgy, hogy a rabked Flex lett az új normal draft, én is ezt teszem, mármint ha igazán tryhardkodni akarnék ebben a modban, akkor csapatba mennék úgy is, viszont mi csak funolni szoktunk haverokkal is, szóval nem veszem annyira komolyan, majd csak a solo/duo queue-ban fogok tryhardkodni.
2016. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Egyes már vitatkoztam ezen veled egyszer, de nem bírom megállni...

Szóval mondanál valami konkrétumot, hogy úgy ténylegesen mit változtatnál a ranked rendszeren? És most a Smurfoket meg a megvásárolt accokat hagyjuk ki a számításból, mert ezt teljesen megakadájozni kb annyira lehet, mint a torrentezést.

Az új accountok szinte mind valahova Silverbe kerülnek alapból, későbbi szezonokba pedig valamivel lejebb, mint ahol befejezték. Megnyert rankedeccsekért feljebb jutnak, elvesztettekért lejebb. Ennyi. Most magyarázd már el nekem, hogy ezen úgy KONKRÉTAN mit javítanál.

2016. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem az 1.vagyok de én úgy ahogy van eltörölném a ranked MMR-t.

Ellenfelet keres a helyezésed alapján, pontokat meg úgy ossza, hogy fixen mondjuk 20pont győzelemnél és -20vereségnél. Promo ugyan így maradhat. Visszaesésre meg annyit,hogy 1 meccset veszíthetsz 0ponton egyhuzamban. Ez kijátszása ellen meg, hogy maximum 2x úszhatod meg így 1diven belül. 3.alkalommal már az 1. vesztes meccsnél ledobjon. Íg nem lesz az,hogy Nyer 1-et,veszít kettőt és így vergődik a végtelenségig abban a divben 33% win ratevel.

2016. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

ma 08:23


KONKRÉTAN nem fogok neked semmit sem írni. Rengeteget írtam róla, ha érdekel, keresd meg, ha nem, akkor nem. Nem tartozok neked semmiféle külön magyarázattal, monológgal.

2016. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az MMR kivevése esetleg megfontolandó, de erősen kétlem, hogy ettől lényegesen másképp osztódnának el a ligák. A másik, meg, hogy aki tényleg rosszabbul játszik a szintjénél az így is visszaesik.
2016. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!