Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A steam guardom nem akar...

A steam guardom nem akar működni. Miért?

Figyelt kérdés
el akarok fogadni egy csereajánlatot. be is hozza de nem tudok rá 'teppelni' meg ha ki akarom kapcsolni a steam guardot azt se engedi. valaki valami módszer? már volt ujratelepités is. nem segitett :D.

2016. nov. 23. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
A Steam Guardot nem kellene kikapcsolni, mert majd jól átvernek... Van mobilos hitelesító Steam applikációd?
2016. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdésre kéne válaszolni esetleg... Nem ki akarom kapcsolni hanem meg akarom csinálni. és szerinted hol máshol van a steam guard,ha nem a telón?
2016. nov. 23. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi az h nem enged rát "teppelni"

Minek akartad kikapcsolni?

2016. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na akkor leírom újra csak kicsit érthetőbben. Van nekem telefonos mobilhitelesítőm (steam guardom). telefonon megnyitom rámegyek hogy megerősítések és ott kiadja hogy milyen ajánlataim vannak amit el kell fogadnom rányomok de nem történik semmi. Ki akartam kapcsolni utánna vissza hogy megnézzem hogy nem buggol e vagy valami de amikor rányomtam hogy lássam a helyreállító kódom azt se hozta be. Újra raktam a steam guardot megjavúlt de utánna pár hét múlva megint ez lett vele. Lehet hogy a telefonom ilyen ultra hiper szuper? mert nem mostani :D
2016. nov. 30. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!