Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Két kérdés SWTOR-rel kapcsolat...

Két kérdés SWTOR-rel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. A companionomat fel tudom szerelni ruházattal, de a ruha tulajdonságai el vannak sötétítve. Ez miért van? Illetve ilyenkor a ruha tulajdonságai nem érvényesek a társamra? (Megjegyzem, nem vagyok előfizetve a játékban semmire sem.)


2. Használtam a group findert, és be is léptem egy party-ba, de miután egy tag kilépett, elég gyengék lettünk a főboss legyőzéséhez, ezért úgy döntöttem én is kilépek. Csak azt hittem, hogy ki tudok lépni. Rámentem a group elhagyására, de végül mégsem hagytam el őket, hanem helyette kilépett az adott pályáról, de továbbra is a group-ban maradtam (a karakterem képére kattintottam jobb egérgombbal, és ott próbáltam kilépni). Végül kiraktak, mert nem voltam elég aktív (mivel nem is voltam az adott pályán). De miután kiraktak, nem tudok újabb group findert keresni, mert valami hülyeséget ír ki. Másrészt fogalmam sincs, hogy legközelebb ilyen helyzetben hogyan tudnék kilépni a csoportból.


2016. nov. 25. 00:24
 1/2 anonim válasza:
Szia a társadra akármit rá rakhatsz de nem kapja meg az armort meg a többit sajnos a group finderbe énis jártam már így én úgy oldottam meg hogy beléptem egy csapatba és kiléptem aztis megpróbálhatod hogy a küldetéseknél a group finderes küldetésnél rá mész az abandon ra remélem tudtam segíteni
2016. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. nov. 27. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!