Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimben a széltetői mészáros?

Ranika kérdése:

Skyrimben a széltetői mészáros?

Figyelt kérdés
Mindenkitől hallani róla, de senkitől nem sikerült megkapnom küldetésként, hogy kiderítsem ki az. Van egyáltalan küldetés belőle? És ha igen, hol tudom felvenni?

2016. nov. 25. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnám az eredeti nevét, tudnék segíteni. A franc ezekbe a magyarításokba...
2016. nov. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Blood on the Ice a quest neve :D

Pontosan nem tudom hol van, de Windhelmben (széltető) van egy meggyilkolt nő. Őt körülveszi néhány ember meg egy őr. Ha beszélsz az őrrel elindul a köldetés.

(Talán valami temetőféleség körül találod Windhelmen belül)

2016. nov. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem ugyanarra gondolunk, a meggyilkolt nőt máshol láttam. Széltetőn annyi történt, hogy hallom, ahogy az emberek beszélik, hogy valaki hajadon nőket gyilkol. Két embertől még kérdezni tudtam róla, de egyiktől sem kaptam küldetést. Egy ismerősöm mesélte, hogy betört valahova és megtalálta ennek a Mészárosnak a naplóját, és benne azt, hogy miért gyilkol, de ő sem küldetésből csinálta.
2016. nov. 26. 10:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megtaláltam a temetőnél őket, csak korábban is jártam ott és nem láttam őket (vagy csak béna vagyok). Köszi mégegyszer.
2016. nov. 26. 10:53
 5/9 anonim ***** válasza:

A házba betörés egy kicsit későbbi feladata a küldetésnek. Lehet úgy is el lehet kezdeni a küldetést.

De a lényeg, hogy megvan :D

2016. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Viszont közben lett egy kis probléma. Akitől engedélyt kellett kérnem, hogy segíthessek a "nyomozásban", attól nem tudok segítséget kérni, pedig az lenne a feladat. Mi lehet a gond? Lehet azért van a baj, mert a magyarosítással játszom?
2016. nov. 26. 19:30
 7/9 anonim ***** válasza:
A Skyrim eleve nagyon bugos játék (mivel Bethesda).
2016. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%
A Skyrim eleve nagyon bugos játék (mivel Bethesda), szóval nem biztos, hogy a magyarítás az oka.
2016. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 EZEZ ***** válasza:
Az egy kocsog kuldi nekem is bebuggolt a vege fele a gyilkost kellett kifigyelni a piacteren megvarni mig tamad de ott alltam.ket napot es csak allt egy helyben nyilvan tudtam kit kell figyelni SPOILER -Calixto ----- de semmi..
2017. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!