Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot vegyek PS 4-re?

Milyen játékot vegyek PS 4-re?

Figyelt kérdés
A barátomnak vennék rá játékot, csak sajnos nem nagyon értek hozzá.:D Most kapott pst, és azt tudom, hogy a bottlefield 1et és az assasin's creedet szeretné,es meg is veszi majd (valszeg használtan) . Milyen más, ezekhez hasonló játékot tudtok, ami azért nem 20-30k és tetszene neki?:D

2016. nov. 28. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát most rákerestem, ami eszméletlenül jó és nagyon olcsó az a Wolf Among Us:


[link]



Te itt van még másik 3 is ami jó értékeléseket kapott és viszonylag olcsó:



[link]



[link]


[link]



A Thief ilyen lopakodós öldöklős, az Alien egy horrorjáték, a Dragon Age egy ilyen karakterfejlesztgetős középkori nyitott világú RPG. A Wolf Among Us egy történetközpontú kalandjáték ahol egy sheriffet irányítasz és az a célod hogy kiderítsd hogy ki gyilkolt meg egy prostituáltat New Yorkban. Egy képregény alapján készült, amibe itt olvashatsz bele:


[link]



Én 19 éves srác vagyok, de ha a barátnőm a Wolf Among Ussal meglepne én elvenném feleségül :D

2016. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Assassins Creedre nagyon hasonlít a Middle-earth: Shadow of Mordor

a gyűrűk ura világában játszódik és ugyanúgy magas pontokra lehet felmaszni majd onnan leugorva semlegesíteni az ellent


ott van a Ubisoft másik sikerjátéka a Far Cry

ha szereti a lövöldözős játékokat akkor a Far Cry 4et nagyon ajánlom


Ezek mellett amik remek játékok és használtan már kevés pénzért beszerezhetők:

Tomb Raider Definitive Edition

Dying Light

Metro Redux

Fallout 4

Witcher 3: Wild Hunt

2016. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!