Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az a Minecraftban (eredetib...

Mi az a Minecraftban (eredetiben), hogy Minecraft Realms?

Figyelt kérdés
Hogyha rálépek a Minecraft.net oldalára akkor ott található Minecraft Realms. Próbáltam utána nézni de semmi sehol... Ez netán elérhetővé teszi hogy a barátoddal megnyis egy privát szervert vsgy valami ilysemi? Mert a képen látszó"emberek" azt jelképezik szerintem
2016. nov. 30. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, fizethetsz érte havonta 7 eurót és cserébe kapsz egy saját minecraft szervert.
2016. dec. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Várj várj várj! Nem elég még az,hogy megveszem 7000ft-ért de még fizesek 7eurot,hogy lehesen egy privát szerverem?(ha akarok)
2016. dec. 1. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan. Minden játéknál fizetni kell ha egy szervert akarsz üzemeltetni. Ebben semmi furcsa sincs. Te attól még hostolhatod a saját szerveredet, de az akkor működik, ha te elindítod. A realms meg náluk állandóan online van.
2016. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat!:) értem már
2016. dec. 1. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!