Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell a pvz garden warfare...

Hogy kell a pvz garden warfare 2-ben kinyitni a gnome portalt?

Figyelt kérdés

Arra gondolok ami ez mögött van:

[link]

A battlegroundon, a csatornákon keresztül kell lemenni oda. És ott van egy lelakatolt ajtó. Azt hogy leeht kinyitni?



2016. dec. 2. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54 db arany kertitörpe szobor van elrejtve a Backyard Battlegroundon és a multiplayer térképeken. Ha mindet megtaláltad, akkor nyithatod ki az ajtót.
2016. dec. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor meg van a programom. Egyébként elirtam a szoborral szembe van.
2016. dec. 3. 16:31
 3/13 A kérdező kommentje:

Én erre az ajtóra gondoltam.

[link]

2016. dec. 3. 20:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, az más! Ugyebár pénteken kinyílik a Town Hall (városháza, a két ellenséges bázis között félúton) ajtaja, és vasárnapig nyitva is marad. Odabent szemközt van egy teleport kapu, jobbra egy sirály, balra meg három láda. A sirálytól lehet megvenni a Trials of Gnomus képen látható kapujának kulcsát, 25 arany csillagért. Ha ez megvan, beléphetsz a kertitörpék dimenziójába, ahol három zárt kapu vár. Ezekhez a kulcsokat a hétvégi Town Hall meccseken lehet megnyerni- pontosabban, a részvételért szivárvány csillagokat kapsz, és az 50 csillaggal kinyitható ládában találhatsz kulcsot (vagy csak pénzt és kozmetikai tárgyakat). Viszont a három kapu mögött rejtőző próbák annyira mocsok nehezek, hogy normális ember az életben nem csinálja meg őket (nem csak én gondolom így, rengetegen panaszkodnak erre). Én 3D platformjátékokon nőttem fel, de ezeket a próbákat 5-6 óra próbálkozás után feladtam. Biztos lesz még lehetőség rá, hogy valami alternatív módon megszerezzük azt a két rejtett karaktert.
2016. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Éppen azért kérdeztem mert kinyitottam valamiylen Yellow key of precision-t és láttam vidóban hogy ott kell vele valamit csinálni, de nekem nem volt nyitva az a portal.
2016. dec. 4. 16:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nálad van a kulcs, és az azonos színű kapu előtt állsz, automatikusan beilleszti, és kinyílik.
2016. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Seikerült. Hát a sárga elég egyszerű volt. Csak le kellett győzni egy nagy törpét. És kinyilt egy portal ahol egy láda volt. Ez csak annyi vagy van tovább is? És mi lesz ha mind a 4 (sárga, zöld, kék, piros) kihivást is teljesitem?
2016. dec. 5. 17:04
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha mind a négy Trialt teljesíted, két új karaktert kapsz, a zombik oldaláról egy légdeszkás kecske (nem vicc), a növények oldaláról pedig a járkáló, gépágyús fa mini változata:

https://www.youtube.com/watch?v=Rb5irFPcWx8

https://www.youtube.com/watch?v=pLyMGrY32II

2016. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy az utóbbi hónapban összesen 1 db Hovergoat 3000-el találkoztam a multiplayer meccsek során, úgyhogy valószínűleg nem csak én vagyok ennyire szerencsétlen, hanem tényleg ennyire nehezek a próbatételek. Mindegy, én már lemondtam róluk- ha 5-6 óra alatt nem tudtam megcsinálni a pirosat és a zöldet, akkor már nem is fogom.
2016. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A 2 karakterről tudtam. De most már tudom, hogy hogyan leeht megszerezni. A zöld és a piros kulcs nincs meg. Sőt eddig csak a sárga van meg. Majd pénteken nyitok még 1 vagy 2 50-es ládát. ÉS remélem, hogy kijön egy legalább kulcs.

Még annyit szeretnék, ohgy a phenomenal pack-ból az összes változatot ki lehet nyitni? (unikornist gondolom nem) Az újak is kejöhetnek ebből vagy kell az új sticker pack. És ha pl.: 10/11 már meg van akkor a következőben már csak az az egy lehet? (csak példa)

2016. dec. 6. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!