Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fallout Anthology csomagban...

A Fallout Anthology csomagban a játékokat Steamen kell aktiválni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Karácsonyra szeretnek egy ilyen csomagot, most 10-15.000 ft, benne van a 3 és a New Vegas is, és azt szeretném kérdezni, hogy a játékok doboaiban steames aktiváló kódok vannak vagy DVD-k? csak mert úgy tudom, steamesek, de biztosra akarok menni


A válaszokat nagyon megköszönném :)



2016. dec. 4. 12:10
 1/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
Fizikai adathordozókon vannak, de mivel Steamen kell aktiválni, letöltheted onnan is.
2016. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor steamesek :) Köszi :)
2016. dec. 4. 20:16
 3/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
Ha csak az ünnepre kell majd, akkor a héten meg tudom mondani biztosra, hogy steames-e (2 napon belül érkezik), de szinte bizonyosan az.
2016. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem :) komolyan van benne egy üres Fallout 4-es doboz? Csak mert nekem már megvan a megjelendse napjától dobozosan és így 2 lenne... olvastam olyat is, hogy van benne egy hangszóró... ez mire szolgál? nem akarok unboxing videót nézni
2016. dec. 5. 23:05
 5/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
Igen, van benne tartó a Fallout 4-nek is. A hangszóró egy gomb lenyomására hangot ad ki(lenyűgöző, ugye?). Azt hiszem a Fat Manből kirepülő töltet becsapódásának hangja, aztán pedig az a hang, amit XP szerzéskor hallasz.
2016. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor meg lesz az elfoglaltságom :D amikor leveszem a tetejét akkor van valami hang? Csak mert az uncsim, 6/7 éves is ott lesz, amikor kinyitom, és nem akarom, hogy rászálljon... ha akkor van hang, akkor inkább csak akkor nyitom ki, ha elmentek... hol van a gomb? nem akarom véletlenül megnyomni...
2016. dec. 6. 17:15
 7/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
Az oldalán, a "csavarok" magasságában van egy nagy, sárga háromszög. Az a gomb. Csak akkor ad ki hangot.
2016. dec. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
Megerősítem: egy Steam kulcs aktiválja az egész pakkot. Elég impozáns cucc.
2016. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem :) akkor megnyugodtam :) Köszi! :)
2016. dec. 14. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!