Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Silent Hill 2 be nem enged...

Loranko kérdése:

Silent Hill 2 be nem enged menteni a játék mert ha mentek akkor, , sérült adat " néven lesz ott és ha meghalok akkor nem lehet betölteni hanem újra kell kezdeni. újra is raktam de akkoris ez a probléma. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

#Silent Hill 2 #sérült adat"
2016. dec. 4. 12:34
 1/2 anonim válasza:
Nekem is pont ez a probléma merült fel. A régi 3 rar telepítős cd-m elkallódott valahová, abban tudtam menteni rendesen. Nem rég letöltöttem újra, de ebben nem tudok menteni. Sajnos kénytelen vagyok egyben végigvinni lehetőleg úgy, hogy ne haljon meg James egyszer se, mert akkor kezdhetem az elejéről. Így viszont az In Water befejezést megszerezni lehetetlenség, a Kutyásat, az UFO endinget és ahol a 4 tárgyat kell összegyűjteni (ha jól emlékszem Rebirth ending-et) csak a második teljes végigjátszásnál tudnám megcsinálni, ami minimum 8 óra egyhuzamban.
2018. nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom még mennyire érdekel, de megnyitod a helyet, ahova mentetted, az "sh2pc.exe"-re jobb egérgomb, "Tulajdonságok", majd a kompatibilitási fülben bekapcsolod a "Futtatás rendszergazdaként"-et és a "Futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban:"-t.

Volt már régebben is, 2012-ben egy ilyen kérdés, sajnos senki nem válaszolt egyikre sem. Mármint olyat, amivel elhárult volna a probléma. De tessék, itt van, ha még kell :D Azért kíváncsi vagyok, hogy azóta kivitted-e, és hogy megkaptad-e ezt, amit írtam, vagy ez a fiókod már meg sincs, úgyhogy azért ha lehet, kérlek válaszolj majd :D De ne úgy mint én, 4 évvel később XD

Igazából én most akarok vele játsszani magyar szinkronnal és akkor, de csak akkor, kidobta ezt a hibaüzenetet. Hosszas keresés után pedig megtaláltam és gondoltam, akkor már rajtad is és a másik srácon is segítek (vagy lányon *gondolkodik*). ^̮ ^

2020. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!