Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri most PS4 pro-t venni,...

Megéri most PS4 pro-t venni, vagy inkább várjak még egy évet, hátha a sony is bejelent egy ilyen "Xbox Scorpion" szintű gépet?

Figyelt kérdés
Vagy ez a PS4 Pro pont ez az Xbox Scorpion szintű gép akar lenni ? ( tudom hogy specifikációkban a Microsoft leígéri most a csillagokat a jövő évi gépével, meglátjuk. )

2016. dec. 6. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
your choice man
2016. dec. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A PS4Pro az a Sony "Scorpioja", tehát az erősebb gép. Mivel előbb jött ki és nem akartak sokkal többet költeni rá ezért a később megjelenő Scorpio biztosan erősebb lesz, de hogy mennyivel az majd akkor derül ki. Jelenleg a PS4P nem igaz 4K konzol, körülbelül 2K képet tud csinálni és azt húzza szét 4Kra a támogatott játékok esetén. Mert ugye az a gond a Proval is meg a Scorpioval, hogy csak azok a játékok fognak rajta jobban futni aminél a fejlesztők hajlandóak megírni arra is és a régebbi már nem fogyó játékoknál nem nagyon lesz ilyesmi. Sőt sok helyen rosszabbul fut 4Kban a játék mint 1080ban, mert a Pro sem annyival erősebb, hogy biztosan tudja futtatni.
2016. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én igazából 1080Pben szeretnék játszani csak nagyobb vagy fixebb fps-el :) nekem ez lenne a lényeg a 4K meg a VR nem vonz + csak ps4 exclusive címeket akarok venni. :D semmi több.
2016. dec. 7. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!