Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik magyar böngészős játék...

Melyik magyar böngészős játék lehetett ez?

Figyelt kérdés

Legalább 10 éve játszhattam vele, szóval nem lesz túl pontos a leírás. Annak idején az egyik Startlapos "lap.hu" oldalon találtam, talán valami ilyesmi lehetett: bongeszosjatekok.lap.hu...

Ha jó emlékszem a játék valahol az ókorban játszódhatott, talán valami görög szigeten. Megalkottál egy karaktert, a játékban a helyszínek között történő navigálás pedig nyilakkal történt, a helyszínek azt hiszem rajzolva voltak, szóval nem volt semmi animáció. Úgy rémlik voltak benne különböző (misztikus?) lényeg, azokkal meg is lehetett küzdeni. Ezeket az dolgokat a kép alatt írta a játék szövegesen, hogy pl. merre jársz, mennyire vagy egy bizonyos helytől, mennyit sebeztél, stb. Volt valami tárgy is, amit a játékosok megszerezhettek egymástól, talán egy léggömb vagy hőlégballon, amivel gyorsabban lehetett utazni. Valamiért beugrik Arisztotelész vagy Arkhimédész neve is, de ezt lehet csak beképzeltem. :D

Sajnálom, hogy csak így tudtam leírni, de nagyon régen volt, valószínűleg nem is működik már a játék. Előre is köszönöm annak, aki valamit tud segíteni?



2016. dec. 6. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Larkinor.
2016. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. dec. 6. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!