Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet ingyenesen...

Hogyan lehet ingyenesen letölteni az Assasins Creed 3-at?

Figyelt kérdés

Itt azt írja hogy le lehet [link]


De nem találom az ingyenesen játszhatóak között és amikor beírtam a játék nevét a keresőbe akkor ott azt láttam hogy pénzbe kerül



2016. dec. 7. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha végigolvasod a cikket, ott van a végén, hogy "erről az oldalról lehet beszerezni"... rákattintasz és ott a megoldás.
2016. dec. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ott nem találom sehol! Nézd meg te is!
2016. dec. 7. 08:37
 3/10 A kérdező kommentje:
Alul rákattintok a decembernél a játékra de csak egy szöveget hoz elő.
2016. dec. 7. 08:38
 4/10 anonim ***** válasza:
December 7-tol lehet letolteni. Varj meg kicsit, lehet kesobb kelnek az ubisoftosok...
2016. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
UBI 30, de még nincs kint, mivel dec. 7., GMT -5 (ez az általános USA-ban) időzónában reggel 8-9 körül lesz kint. tehát itthon du 2-3 óra körül várható, de ha holnap nézed meg, azzal se veszítesz semmit.
2016. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi
2016. dec. 7. 09:24
 7/10 Borsos Márk válasza:
Sziasztok! Akik már leszedték a játékot, nektek is azt írja a uplay, hogy az összes dlc owned? Nekem igen, viszont a játékban nincsenek meg a multi karakterek, és a single dlc-kkel sem tudok játszani. Kellett volna kapni cd key-t a dlc-khez, vagy ez csak hiba, hogy nekem azt írja, hogy mindegyik dlc megvan?
2016. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs dlc. Season past vagy 3 kulonallo dlc megvasarlasat dobja be.
2016. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nálam semmi probléma se volt.
2016. dec. 9. 13:33
 10/10 anonim ***** válasza:
NEM game of the year AC3-at kaptok, csak sima AC3-at, vagyis MINDEN DLC-t meg kell venni, ha azzal akarsz játszani.
2016. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!