Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a kedvenc MMORPG-s...

Melyik a kedvenc MMORPG-s kasztod, és miért?

Figyelt kérdés

A kérdés adott :)


Nekem személy szerint a Psionicist, ami az Allods Online világában található meg, és talán a legsokoldalúbb karakter.


Ereje azon alapul, hogy összekapcsolja az elméjét az ellenféllel ( Mental Link ), és aztán már nincs menekvés :)

A Mental Twin skillje megidéz egy klónt, és amíg a klón él, addig az ellenfél nem tud téged támadni..

Képes ~10mp-re ( Shock Wave ) , vagy akár 2 percre! ( Hypnosis ) megbénítani az ellenfelet...

Ezenkívül még egy csomó igen hasznos képessége van, de nem akarom részletezni..


Még annyit, hogy iszonyatos DPS-e van :)



Ti jöttök!


2010. máj. 1. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
WoW-ból a sámli. Tetszettek benne a totemek még sok minden más.
2010. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A MUOnline nevű játékban Season4 szerveren a Lord Emperor karakterem.
2010. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
DAoC-ban volt egy nagy ötletem, a templomos lovagot (paladin) elsőként nem defenziv, védő szerepre használtam, hanem annyira offenzivvé tettem, amennyire csak lehetett (a szokásos, tower pajzs helyett kétkezes fejszét kapott, a csapatot healelő spellek helyett pedig extra DPS dolgokat választottam).. Olyannyira sikeres lett az ewul 2h pala, hogy európában a 2. legjobb játékos lett, készült egy videóm, ami után mindenki átspeccelte a saját paladinját... Kár, hogy megszűntek az európai szerverek, sose fogom elfeledni azt a karaktert.
2010. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezennel jogosan lekockázlak xD nem mondom hogy jobb lenne ha autókról áradoznál így hogy juj mit tud meg stb de na bár én is wowozok de ennyire nem vagyok belemelegedve a priestembe :D
2010. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem wowból

1. sámi: resto talenten atom jó heal :D

2. rugó: imádom mert combat talenten verhetetlen vagyok vele :P

World of Kungfu-ból

fan: healer kaszt és olyanokat healel h csak na :D

Shaiya

assassin: imádom mert nagyon erős kaszt :)


de már cska wowozok és egyre jobban kezdem megszeretni a paladint is, hiába noob-olják le őket mert h 5 gombos kaszt...aki ezt állítja annak még nem volt palája vagy egy noskilles gyökér volt palával xD

2010. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem warrior kasztok MINDENHOL!
2010. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!