Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen (volt) a Diablo III...

Milyen (volt) a Diablo III 2016-ban?

Figyelt kérdés

Karácsonyra tervezem megvenni bátyámnak és magamnak az alapjátékot + a Reaper of Souls-t.


Amelyikőtök jelenleg is játszik vele, mi a véleménye?

Mi annak idején rengeteget játszottunk Diablo II-vel, annak is a Median XL: Ultimative-val modolt verziójával, és nagyon nagy kihívást és élvezetet jelentett (csak single player-ben játszottunk).

Ezen kívül játszottunk még Torchlight 2-vel is (szintén single player), az is nagyon tetszett.


A fenti játékokhoz képest milyen a Diablo III?

A class-ok mennyire balance-oltak egymáshoz képest?

Mennyire P2W a játék?

Milyen az endgame?

Az insták random generáltak?

Mennyire nehéz / kihívásokkal teli összességében a játék?


Előre is köszönöm az infókat, jöhet minden! :D



#Diablo #Diablo 3 #diablo 3 2016 #diablo 3 vélemények
2016. dec. 13. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A P2W-re tudom a választ. Semennyire. Nem kell pénzt költeni rá a játkok megvásárlásán kívül.
2016. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor most elveszem a kedved tőle.

Kb fél éve nem játszom a játékkal mert nem mutat semmi újat. Fent tudta tartani egy ideig a seasonokkal az érdeklődést de az utolsó 2-3 season már ugyanaz volt és itt jön a képbe a kasztok közti ballance ami mindig változó egyik sesonban ez az erős köviben nerfelik és sz*r lesz aztán más lesz erős.. ergó ha ven egy jó build azt a kövi seasonra már kukázhatod is kb vagy mert nerfelik vagy mert erősebb lép a helyére.

Nincs P2W az csak aza elején volt AH formájában kb de kiszedtél.

Az endgém sajnos elég szegényes ugyanis kimerül abban ,hogy riftelsz/griftelt és ennyi acsizni lehet benne a seasonos kihívások jó nehezek oda kell a sok sok farm meg gear , hogy megtudd őket csinálni.

Az alaptérképek randomizáltak az riftek (insták) is.

De van minden mapból kb 3-5 így előbb utóbb ezek is kiismerhetőek lesznek.

A nehézségre meg annyi , hogy először volt normál-nm-hell-inferno fokozat amit leváltott a torment rendszer normál-hard-master-expert-T1-6ig aztán 10ig és most már 13ál tart a játék... és ez se lesz túl vészes mert 70 után pár acsit lenyomsz és kapsz egy aktuálisan erős full setet a kasztodhoz. A griftekből hamar jön alap gear szal igen gyorsan lehet összeszedni azt a felszerelés szintet amivel ütni lehet a maximális nehézségi szintet.

Az egyetlen igazi kihívás a griftekben van az 70ig simán lemegy (a t13 talán 50es griftnek fele meg) utána azárt elég nehéz sőt... ebből van globális meg eu-s meg kasztra bontott ranglétra is.

A story viszont jó de kőkeményen széttiporja az ember lelkét ha szeretted az 1-2 részeket akkor ez csak dráma lesz.

Ha van kérdésed írd meg és válaszolok mai napig szeretem a játékot nem bántam meg , hogy megvettem csak így 4 év után már nem tud újat mutatni nekem.

2016. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos információkat!


Hát, a leírtak alapján annyira valóban nem csábító a dolog.

Akkor úgy fest, maradunk a modokt Diablo II-nél, abban a challange- ek nagy kihívást jelentenek.


Olvastam, hogy már elvileg a Diablo IV készítésén dolgoznak a fejlesztők, úgyhogy nagyobb patch vagy kiegészítő már valószínűleg nem fog érkezni a Diablo III-hoz.


Nagyon szépen köszönöm még egyszer az információkat!

2016. dec. 14. 13:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki a Path of Exile-t. Igaz csak multiban lehet játszani, de ingyenes és szerintem van olyan jó mint a D3.
2016. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én játszottam a Path of Exile-al egy jó darabig (Labyrinth-ek nagyon tetszettek, meg úgy amblokk az egész), de azzal az a baj, hogy csak a temp. league-eket éri meg játszani az economy miatt.

A permanent league-ben minden inflálódva van, és semminek nincs értéke.

Legalábbis ezt olvastam.

Sajnos nem tudok annyit játszani, hogy a Path Of Exile-ban mindig kihúzzak egy új temp. league alatt egy karit, meg folyton build-eket próbálgassak.

Szerinted mennyire játszható a permanent leage?

2016. dec. 14. 16:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Hopp, permanent league = standard league* :D
2016. dec. 14. 17:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a patch dologra annyi , hogy jövőre jön egy nagyobb patch a játékhoz ami behozza a necromatát mint új játszható kaszt és gondolom majd új területet is de ennyi mert új act-ról nem beszélnek. Plusz a 20. évforduló alkalmából bekerül a diablo 1 a 3ba... aha csak ez akkora bullshit , hogy nem igaz kapunk egy régi texturákra lecserélt D3at az 1 zenéit és 16 mapot a 3ból ismert szörnyekkel feltöltve + 4 boss.
2016. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!