Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star wars battlefront?

Star wars battlefront?

Figyelt kérdés

Most hülye kérdésem van, de amikor én azt hallom, hogy "season pass" automatikusan arra gondolok, mint final fantasynál volt, hogy x időnként fizetni kell a játék ért...


Ez most, hogy van? Elég egyszer kiadni érte x pénzt vagy itt havonta is kell fizetni?

Bocsi a hülye kérdésért :D



2016. dec. 13. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Season pass az olyan kicsit, mint a zsákbamacska, ha még nem jelent meg az összes DLC az adott játékhoz. Miután megveszed, megkapod az addigi kiegészítőket, meg azokat is automatikusan, amik a jövőben jelennek meg, de persze elég egyszer fizetni érte, és örökre a tiéd marad.
2016. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor melyiket ajánlod? Még valamit láttam valami delux edition-t
2016. dec. 13. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon játszottam még vele, de így gyorsan rákeresve a deluxe edition csak pár fegyverről, meg egy tauntról szól, amit betolhatsz a kör végén, ha nyert a csapatod, ha megér neked +10 eurót, akkor miért is ne :D
2016. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Deluxot semmiképp se vagyél. Én is csak azért vettem Garden Warfare 2-ből mert black friday-en csak 2.49€-val volt drágább. Igaz nem bántam meg mert a z7 imp nagyon op, de a Battlefronthoz semmi jó nincs.
2016. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]

Szal akkor ez is jó lesz ugye?

2016. dec. 14. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De azt remélem tudod, hogy elég kevés játékosa van.
2016. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ULTIAMTE EDITION-nt vegyél!:D
2016. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!