Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraftot meg lehet...

World of Warcraftot meg lehet venni Paypal-on keresztül Maestro kártyával?

Figyelt kérdés

Paypal fiókomon keresztül próbáltam megvenni a játékot, mivel Maestro kártyám van amit a játék nem fogad el.

Na most azt nem tudom hogy ha a Paypal-om a maestro kártyámhoz van hozzárendelve, akkor a fizetés ugyan úgy nem lehetséges mert nem támogatja a kártyát?

Mikor próbáltam fizetni ezt az üzenetet kaptam: Please correct the errors below and try again.

Your payment was not authorized. Please double check your information or contact your payment provider.

Még arra tudok gondolni hogy a Paypal-omon nincs összeg amit levonhat, de tudtommal erre nincs is szükség. (Ebay-ről mindig paypal-on rendelek és automatikusan átutalja a kártyáról a pénzt.)

Szóval a kérdés az lenne hogy muszály váltanom olyan kártyára amit támogat a játék, vagy megoldható íigy is paypal-on? A válaszokat előre is köszönöm.



2016. dec. 14. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hali!? nekem is ez a probléma, nem tudok paypal-al vásárolni,csak nem éppen wowra,hanem hearthstonera.

Meg oldódott a problémád valahogy?

2017. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hali. Azóta igényeltem Master Card-os kártyát, azzal vettem meg a játékot. Külföldi oldalakon sajna nem nagyon támogatják a Maestro-t.
2017. febr. 10. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!