Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol van a Humor kategória?

Hol van a Humor kategória?

Figyelt kérdés
Kérdezni akartam, hogy miért hiányzik a Gyakori kérdésekből a Humor kategória, és amikor előjöttek a hasonló kérdések, láttam, hogy van. De hol? Hiába keresem.
2010. máj. 2. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyéb kérdéseknél.
2010. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eligazítást.
2010. máj. 2. 18:26
 3/8 A kérdező kommentje:

Bárcsak látnék is humort! Na, majd igyekszem... hátha telik rá...

És Nektek?

2010. máj. 3. 11:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ettől humor kategória itt aligha létesül, éppen ezért, megkérdezném, komolyan, humor nélkül, létezik-e olyan gép, amellyel a papír porzsákot hatékonyan üríteni lehetne, illetve, lehetséges lenne-e ilyet feltalálni, vagy legalább azt szeretném tudni, hányszor mosható ki ezen porzsák, hogy konyhapénzem felét ne vigye el a folytonos új beszerzése? A textil porzsákot ajánlók kíméljenek!
2010. máj. 4. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne pórzsákos pórszívót vegyél... Hidd el sokkal egésségesebb és olcsóbb :)
2010. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ohh és a humórkategória itt található : http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor ... Elözö vóltam...
2010. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megfontolandó. Akkor csak úgy kiröpíti a szabadba? Elől be, hátul ki? Tényleg olcsóbbnak tűnik.
2010. máj. 4. 19:52
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! 05-04 18:58, végre megcsillant a humor!

Keresem a pÓrzsákos porszívót a Google-lal..

Lehet, hogy modernebb megfogalmazásban, parasztzsákosat írjak?

2010. máj. 7. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!