Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam mellett mennyire használ...

Steam mellett mennyire használjátok az Origint/Uplayt? Vagy egyáltalán a Steamet?

Figyelt kérdés

Én személy szerint igyekszek minden játékot megvenni, ami elnyeri a tetszésem, videók és visszajelzések alapján. DE csak Steamen (már ami elérhető ott).


A(z) Ubisoft kliensére utoljára a Watch Dogsot vettem meg még anno, mikor megjelent (és kár is volt érte), de amennyire emlékszem, a Uplay már akkor is egy rakás .... volt funkcionalitásban. Így azóta nagy ívben elkerülöm. Van pár játékom a Uplay-fiókomon, de szinte sose nyitom meg a klienst, így mintha nem is léteznének.


Az Origin persze kicsit más tészta, az EA jobban dédelgeti a saját játékait, Steamre kevés kerül fel belőlük. Bár az Origin még a kevésbé rossz kliens a kettő közül.


Ti Steamre mindent megvesztek, még akár régi klasszikusokat/kedvenceket is? Mennyire használjátok a Steamet?


A válaszokat, véleményeket köszi.



2016. dec. 18. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a Rainbow Six-hez kell a Uplay, a Titanfall 2-höz meg az Origin, úgyhogy nincs sok választásom. Egy cég vagy szolgáltatás iránti ellenszenv miatt sosem bojkottálnék egy jó játékot.
2016. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használom mind a hármat, mert nincs más választás. Nekem a steam sz***rakodik amúgy a legtöbbet.
2016. dec. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Steamet a nap minden órájában használom, nekem helyettesíti a facebookot meg társait. Szóval nem csak a játékok miatt vagyok ott.

De amúgy természetesen minden játékot ott veszek meg, akár régi klasszikusokat is. Van egy ilyen rossz szokásom, hogy ha egy játék nem Steamen van meg, akkor azt úgy veszem, hogy nincs is meg nekem. Van Uplayem, Originem, Gogom, vannak rajta játékaim, de egyszerűen nem tudom magam rávenni, hogy használjam is őket. Meg nem is nagyon jönnek be nekem.

Végül pedig Steamen vannak a legjobb kiárusítások. Amikor felmegyek Originre és azt írja, hogy "Up to 25% off!!!"... csak nevetek egyet és megyek is. Főleg amikor egy 1000 éves játékról van szó és a -25%kal azt hiszik megváltották a világot... no comment.

2016. dec. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért kell kiemelni a Steam-et? Én használom mind a hármat. Az Origin-el és az Uplay-el sincs semmi bajom, sőt mostanában csak ubisoftos játékokkal játszok úgyhogy leginkább az Uplay van megnyitva, meg persze a Battle.net az Overwatch miatt. Steamre kb már 2 hete fel sem léptem. Engem ha érdekel egy játék akkor nekem aztán tökmindegy milyen kliens kell hozzá, egyikkel sincs bajom.
2016. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én leginkább a Steam-et használom, amit csak lehet azt ott szerzek be, ezér az Uplay és a Social Club nálam nem gond, mert az Ubisoft és Rockstar játékok meg lehet venni a Valve kliensén is. Az Origin-t elviselem, mert alig van EA játék ami érdekel, de jobb lenne ha Steam-en is be lehetne szerezni őket, akár úgy, hogy az Origin is fut mellette. A régebbi játékok esetében a GoG is szóba jöhet. Amit nem szeretek az a Win Store, illetve régebbem a Windoes Live volt amit utáltam, ezt sajnos a GTA IV miatt sokat használtam.
2016. dec. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Origint sűrűn használom még ea játékokra Fekete pénteken vásároltam pár játékot, ami a steam en nem lesz.

Fifa 16

Simcity új

Need for Speed

Star Wars BF

Dead Space 3

Cryisis 3


Steam van már 87 játékom kedvenc és klasszikus is van,

de van olyan is amivel nem játszom. :)

Most inkább az Origint használom: Simcity, Fifa 16, SWBF miatt.

2016. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!