Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul a Skyrim, ha...

Miért nem indul a Skyrim, ha korábban tökéletesen ment? A többi lent.

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy CD-ről vagy Steamről telepítem, indításnál azt mondja, hogy nem találja az INI fájlt, telepítsem újra. Próbáltam a neten hasonló gondot keresni, de másoknak ment a játék, és csak a modoláshoz kellett volna az INI, csak nem találták. Én tudom, hol van, de nincs ott. Odarakom, de akkor sem indul. Korábban jó sok mod volt rajta, godnolom, ehhez van köze. Amikor legutóbb telepítettem, ugyanez volt a baj, és nagyon sokáig bajlódtam vele, de már nem emlékszem hogy oldottam meg. Bármi tipp? Előre is köszi!

+ A special editionnel egyébként ugyanez a helyzet, pedig jogosult vagyok rá, hisz legálisan, eredetiben van meg a Legendary Edition...



2016. dec. 18. 12:06
 1/1 EZEZ ***** válasza:
Mas helyre telepiteni, rendszergazdakent futtatni kompatibilitasi modban esetleg virusirtoval kikapcsolva tuzfal nelkul probaltad?
2017. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!