Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik PS4 játék nyújt többet?

Melyik PS4 játék nyújt többet?

Figyelt kérdés

Az lenne pontosan a kérdésem, főleg olyanoktól akik már játszottak a következőkkel.


Hezitálok kicsit, mert van pár CÍM ami nagyon jónak tűnik és videókat is láttam, de nehéz dönteni és nem olcsók ezek a játékok, hogy most 3-4 et is vegyek egyszerre azért.

Max 2-őt


Az 1. Uncharted 4

2. The Last Guardian

3. Bloodborne

4. Dragon Ball Xenoverse 1/2 (melyik? inkább)


Ha van valami jó kis horrorjáték azt is elfogadom tanácsul szeretem, de jaainkább ezek érdekelnek.



2016. dec. 18. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Bloodbornt és az Unchartedet venném. A The last guardian most még elég drága, szerintem azzal még várj amíg lejebb megy az ára. A Xenoverse 1. részét játszottam, nekem az nem igazán jött be, de lehet a kettő már jobb.
2016. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Horror játékok közül ott van az Until Down, de ahhoz jó ha tudsz angolul.
2016. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A Last Guardian-t csak azért nem ajánlod mert drága?


Csak mert 10.000 ért tudnék


Az Until Dawn megvan , ezen kívül?

2016. dec. 18. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:
A 21 ezres bolti árára gondoltam, hogy drága. 10-ért én is szivesen megvenném.
2016. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Horrorok közül még a Soma is jó. Az Evil within is egész jó, ha bejönnek a resident evil-ek, akkor ez is biztos tetszeni fog.
2016. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fentiek közül messze a Bloodborne a legtartalmasabb és szerintem a legjobb is. De arra készülj fel, hogy a nehézsége nem mindennapi (szerintem még a Dark Souls szériánál is nehezebb).
2016. dec. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A Dark Soul és a Bloodborne ban mi a nehéz?


nehéz irányítás?


sok a részlet amit ki kell használni és szinte lehetetelen megjegyezni?


nehezek a küldetések?


Nehéz legyőzni szinte lehetetlen az ellenségeket?

2016. dec. 19. 09:00
 8/8 anonim ***** válasza:

A Dark Souls-ban az a nehéz, hogy le kell vetkőzni a videojátékos beidegződéseket. Nincs újratöltődő életerő, nincs térkép, nincsenek checkpointok. Ha lesétálsz egy háztetőről vagy hídról, nincs láthatatlan fal, ami megfogna, hanem le fogsz zuhanni és meghalsz. Szabályok vannak, amiket be kell tartani, és akkor ha nem is sétagalopp, de átlagosan nehéz játék lesz. Példa: ha egy adott ellenfélre kettőt lehet ütni, aztán védekezni vagy kitérni kell, akkor egyszerűen nem lehet hármat ütni rá, és kész. Az átlagos játékos látja, hogy bevert neki kettőt, mindjárt meghal a dög, akkor üssük, amíg mozog! Aztán az ellenfél visszaüt, elindít egy 5 ütéses kombót, és kivégez. Erre az átlagos játékos ordítva anyázza a játékot, hogy micsoda szemét csaló, stb. Nem, barátom, a Dark Souls sosem csal. Csak te nem tartottad be a szabályokat.

Akinek nincsenek ilyen berögzülései, az sokkal könnyebben fog boldogulni. A 14 éves fiam és a feleségem is végigtolták mindhárom részt. Az egyikük baromi türelmes, a másikuk meg nem szokott videojátékokkal játszani, pont ezért ment nekik jól. A legfontosabb a figyelem és a türelem.

Viszont a DS elég lassú tempójú játék, a Bloodborne-hoz kell ügyesség és reflex is. Én meg vén trottyos vagyok, ezért sokat szívtam vele.

2016. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!