Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Witcher 3 GoG?

The Witcher 3 GoG?

Figyelt kérdés
Tegnap játszottam a witcherrel és ma is szerettem volna de a gogon egyszerűen nem működik a play gomb. Nem zöld hanem szürke és nem lehet nyomni elindítani semmi. Mi lehet a gond?

2016. dec. 21. 14:22
1 2
 1/11 HUN_Sector ***** válasza:

Nálam a dragon age inquistion csinálta ezt. Újratelepítés sem segített.

Annyit tudsz tenni pl, hogy kirakod a az alkalmazás indítófájlját (környelven az .exe-jét) az asztalodra és onnan indítod a játékot.

2016. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, így sikerült elindítani. Viszont a gogon mintha nem is játszanék a játékkal, mármint az eddig játszott idő. Megpróbálom hogy uninstalláltam a gog galaxyt és újból felraktam, így installálom újra a játékot és hátha jó lesz. Most elvileg többet kell letöltenem mint ami telepítve volt. Hátha a cd-ról való telepítés zavart be és letölve jobb lesz. Majd kiderül.
2016. dec. 21. 22:01
 3/11 anonim válasza:

Nekem is ugyan ilyen problémáim vannak/voltak. Annyi a baj, hogy én már mindent csináltam és még mindig nem indul el.. A Gog-ot és a Witcher 3-at uninstalláltam, de úgy, hogy a mentések, felszerelések ne vesszenek el.. újra telepítettem mindkettőt. De lehet, hogy úgy kellet volna, hogy kiiktatom közbe a Gogot. Mert az utolsó cd telepítésénél felkínálja a lehetőséget, hogy letölti a Gog alkalmazást és én rámennék a nemre.. Már kikészít, hogy van időm és nem tudok játszani egyfolytában szürke a play gomb és nem tudok vele mit csinálni. Amikor a bin mappában > az "x64" mappát megynitom > ott van egy exe. itt próbáltam manuálisan elindítani a játékot, de bead egy kis lila ablakot a gogról és egy Patch linket.. de már patcheltem -.-

Komolyan mondom ne vegyetek Gog-os játékot egy rakás...

Én inkább Ubisoftos és Steames vagyok, ezekhez képest ez egy nulla..

Aki esetleg tud segítséget, annak megköszönöm o.o

2016. dec. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Jah és ami még vicc az egészben, hogy, ha többször rámegyek az exe alkalmazásra, kiírja, hogy a játék már fut :'D még a feledat kezelőben sem látom, hogy "futna" és a videokártya is "Inaktív" biztos nem fut.. el sem indul
2016. dec. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha ez segít, nekem úgy lett jó, hogy uninstall a gog galaxy, majd felraktam újból és a witcher játék amit cdről telepítettem nem a gog mappájába volt ezért hiába volt fent a játék, a gog galaxyban installálni kellett szóval töröltem a játékot a gépről és letöltöttem a galaxyn. így már működik. Persze sok idő volt letölteni nem úgy mint cdről telepíteni, de legalább jó.
2016. dec. 23. 18:04
 6/11 anonim válasza:

Áhh :/ hihetetlen.. komolyan mondom, ilyen sz@r rendszert, mint ez a Gog.. ha meglátom az egyik játékon, hogy ez a felület van hozzá, teszem is vissza a polcra :'D Szívesen írnék is a cégnek..

Nekem is bekínálta az installálás lehetőségét, de én megszakítottam 26Gb-ot letölteni O.O az rengeteg idő lenne "Ez szórakozik velem" gondoltam magamban.. és most mégis az kell neki, hogy működjön :'D besz@rok..

De akkor neked legalább működik :) már én is minden kipróbáltam töröltem mindent és kezdtem elölről, állítgattam így-aztán úgy.. most annyi a különbség, hogy a play nem marad szürke, hanem néhány másodperc múlva vissza vált zöldre :'D

2016. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én még az elején a telepítés előtt vagyis a letöltés előtt annyit csináltam, hogy nem engedélyeztem az automatikus frissítést, bár nem hiszem hogy ez számítana :D De nekem is elegem lett a gog-ból, a witcher volt az első és utolsó ami nálam gogos lehet, maradok a steamnél és a többinél.
2016. dec. 23. 20:35
 8/11 anonim válasza:

Én is erre jutottam! :'D Most bocsánat tudom, hogy a Gog beta verziós, ezért megértem, ha valami esetleg nem jól működik.. de az, hogy nem működik a játék, amit kifizettem xd az mindennek a teteje. Ha meglátom egy játékon, hogy Gog.. teszem vissza a polcra :'D

Most amúgy még azzal próbálkozok, hogy nem a Cmeghajtóra telepítem a játékot, hanem a D-re, elvileg a két meghajtó külön működik és hátha így elindulna. Az utolsó cd-nél, amikor bekínálja a Gog telepítését a nem-re megyek xd

De ezt a beállítást, amit mondasz én is kipróbálom! ;)

Írtam a Gog support weboldalára, és érkezett egy automatikus levél (mint valami körlevél) "Megpróbáljuk mihamarabb megoldani a problémát, várjon türelemmel".. :'D ennyit erről és a Gog-ról.

2016. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amikor próbáltam megoldani, valamelyik angol fórumon láttam olyan megoldást, hogy a gogot uninstal és ha sehogy nem működik akkor a gépet újrarakni. Szerencsére nekem ehhez nem kellett folyamodni, de ha nem működne a játék én biztos ez miatt nem raknám újra :D Az meg hogy béta verzió hát kész röhej :D
2016. dec. 24. 18:01
 10/11 anonim válasza:

Igen én is uninstalláltam többször a Gogot..

Tegnap már végső kétségbeesésemben arra gondoltam, hogy megveszem a Steam-es változatot. De Isteni vagy Karácsonyi csoda történhetett, mert a játék elindult :'D csak nem tudom hogyan, mitől? Kétszer írtam a Gog supportnak és közben áttelepítettem a D:meghajtóra a játékot. A Gog-ról kijelentkezve próbáltam meg (bár ezt már próbáltam és akkor sem sikerült, tegnap mégis bevált) és elindult..

/Jelenleg nem merek belépni a Gog-os felhasználómra, nehogy megint elindítsa a hülyeségeket és felupdatelje magát, a játék megy Dlc-kel és 1.31-es patchelt verzión, bár nem tudom, hogy a 3feltelepített változat közül melyik működik :'D de ezt ráérek majd akkor elintézni, ha végigtoltam az egészet ;) addig inkább élvezem, hogy tudok játszani./

2016. dec. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!