Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítség! Van kettő játék...

Segítség! Van kettő játék amivel gyerekkoromban rengeteget játszottam és nem tudom a nevüket. (? )

Figyelt kérdés

Az első(egyszerűbb lehet):Autós ,rossz grafikával, a lényeg ,hogy összetörd az ellenfeledet(nem multiplayer),ha es sikerül akkor jobb lehet az autód vagy mi....Ha nagyon roncs vagy átugrathatsz egy karikán, ha es sikerül az autód ismét új....


A második(ha nem játszottál vele esély sincs hogy tudd):Egy emberrel vagy (LEHET HOGY ZED-NEK HÍVJÁK!)és ki kell jutnod egy épületből oldalról látsz mindent(2d-s sz*r)ééééés mindenhol vér van meg alszanak ilyen szörnyek elég élethű a grafikája és tudsz imádkozni és akkor szétrobban a szörny..(vagy te vagy a szörny és az ember hal bele nem tudom ) KÉRLEK SEGÍTSETEK..



2016. dec. 21. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
2. Oddworld valamelyik része, valószínűleg az Oddworld: Abe’s Oddysee, vagy pedig a Oddworld: Abe's Exoddus.
2016. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. Carmageddon?
2016. dec. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az autós az nem :(( Viszont a másik az igen!!kösziiiiii
2016. dec. 21. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!