Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragona Online Huanis, indítás...

Dragona Online Huanis, indításkor egy ablakod dob be és nem tudok játszani, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amikor update után elindítom a játékot..egy WinLicense ablak ugrik fel és nem tudok játszani.Hogy lehetne ezt orvosolni?

2016. dec. 21. 20:43
 1/3 A kérdező kommentje:
2016. dec. 21. 20:44
 2/3 bru39 válasza:
Nekem meg azt hogy Probáld meg késöbb,már vagy hatszor megprobáltam de mindig azt irja ki hogy probáljam meg késöbb,lehet hogy a játék már nem is létezik?
2018. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bujtika75 válasza:

amikor ti ide írtatok én még játszottam a magyar szerverrel.

Most elindítom a játékot, már a launceren azt írja ki felfügesztették a registrációt. Ezzel szemben kiadtak egy külföldi szervert ami már bejön nem néztem de biztos nem álitható át magyarra a játék. valószínü eladták a játékot teljes mértékben. Ez volt a legjobb Magyarul játszható játék

2019. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!