Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot válaszam?

Levente1233 kérdése:

Melyik játékot válaszam?

Figyelt kérdés
Melyik játékot válasszam ezek közül: GTA V, Starbound, Just Cause 3, ARK Survval Evolved,

2016. dec. 23. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Heló!


Amelyik neked jobban tetszik. A GTA rajongó GTA-t fog mondani, aki ARK-al játszik az azt, aki az egyikkel nem játszott, az tuti nem mondja, csak a többit és így tovább.

De ki fog vele játszani? Te!


Szerintem nézd meg a gameplayt mindegyiknél, és dönts úgy. Az nem fog hazudni, és látod, mire van szükséged.

2016. dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha van kivel játszanod akkor GTA V, az Online miatt, több száz órára le bírja kötni az embert + a single is egész jó. (Bár számomra még mindig a GTA IV az örök kedvenc.)

A Just Cause 3 is jó játék, az is megéri, illetve a Starbound is. Az ARK viszont nem ajánlott, én pozitív véleménnyel vagyok az EA játékokkal, de korai hozzáférés túlélő programokkal vigyázni kell...

2016. dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
most igy a starbound megtetszett , de attol félek , hogy hamar megunom
2016. dec. 23. 09:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezért mondtam, hogy nézd meg a gameplay-eket, és dönts úgy. Így leszűrheted, mire van szükséged.

Jobban, mint szubjektív véleményekből.


Például az első válaszoló szerint vigyázz az ARK-al, míg szerintem jó játék - egyik ismerősömnek több száz órája van benne -, szóval egy sok játékidővel bíró játék.


Mégis, ha neked nem tetszik majd, bukta...

2016. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy most nem tudom eldönteni , hogy az ARK vagy a gta5 van a starbound legyen , attol félek , hogy a starboundot hamar megunom , igy vagyok az ark - al is , hogy egyedül nem jó azt játszani , de szerintem a gta 5 - öt egyedül is élvezném
2016. dec. 23. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:

GTA 5


Én ezt ajánlom :D

2016. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gta5
2016. dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, most vettem meg a gta 5 - öt

:D

2016. dec. 25. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!