Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a jobb, A...

Ruzuzu kérdése:

Szerintetek melyik a jobb, A CS GO vagy a Forest?

Figyelt kérdés
Légyszíves ne írjatok olyanokat, hogy nem ugyanaz a téma, mert tudom. Csak akinek ezzel kapcsolatban van tapasztalata, azok a válaszok érdekelnek.
2016. dec. 23. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Ha tudod akkor minek kerdezed?

Aki cszik az a csgot fogja irni, aki forestezik az a forestet. Ujabb ertelmes kerdes.

2016. dec. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintetek melyik jobb: a szájharmonika vagy az almás pite? Pontosan ennyi értelme van összehasonlítani a kettőt.


Az egyik csak egy a tucatnyi, soha meg nem jelenő Early Access horror-túlélő hulladék közül, a másik egy kőkorszaki, elmaradott FPS, amit csak a neve meg a fegyverskinek tartanak életben. Tíz eurót egyik sem ér meg.

2016. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Amarok Tonrar ***** válasza:
62%
Szerintem a Fallout 2.
2016. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyira ezért nem kéne belemenni de hát ilyen emberek is vannak úgyhogy muszáj. Először is első kommentelő: direkt írtam, hogy akinek van tapasztalata az írjon. Normális emberek akik el tudják mondani, hogy miért szeretik jobban ezt vagy azt. A másodiknak meg a harmadiknak csak annyit, hogy nem a feltett kérdésre válaszoltatok.
2016. dec. 24. 11:29
 5/7 Amarok Tonrar ***** válasza:
62%

"Légyszíves ne írjatok olyanokat, hogy nem ugyanaz a téma, mert tudom."


A Fallout 2 témája is más, sőt, az egész játék más. Annyira más, hogy a kettő közül egyik sem.


"Csak akinek ezzel kapcsolatban van tapasztalata, azok a válaszok érdekelnek."


Rengeteg tapasztalatom van a Fallout 2-vel. Kérdezz nyugodtan.


A kérdésre válaszoltam, nem értem a háborgásod okát.

2016. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
CS GO-tól kiráz a hideg, olyan sz.r, és tényleg egy kőkorszaki, minden realitást nélkülöző sz.r. A The Forest egész jó, de a 15 órányi favágás után, mikor már lassan a látóhatár szélére kell menni, kezd unalmas lenni. Ha mindenképp kell választani 1000szer is a The Forest
2016. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 4es: Neked is köszi csak ismerem a Fallout 2őt és egyébként szerintem is nagyon jó csak azt hittem, hogy viccből írod a kommented.
2016. dec. 25. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!