Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért annyira felkapott az...

Miért annyira felkapott az Overwatch? Miért veszik meg olyan sokan?

Figyelt kérdés
Elolvastam egy cikket arról, hogy elméletileg ez a játék a legjobban fogyó, még a CS:GO-nál is többet vett játék! De ez nem olyan mint a Team Fortress 2? És egyáltalán megéri megvenni szerintetek?

2016. dec. 24. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Kicsit sem olyan, mint a TF2. Az Overwatch úgynevezett "hero shooter" (hős-lövölde), ahol a különböző karakterek különleges képességeinek használata legalább olyan fontos, mint a pontos célzás. Ha pl. egy területre ható csapdát vagy gyógyítást rossz helyre raksz le, azon az egész meccs elbukhat.

Na és ami nagyon fontos, és sehol sem hangsúlyozzák eléggé: az Overwatch csapatjáték, létfontosságú az együttműködés és a kommunikáció. Lehet persze a gép által összesorsolt csapattal is próbálkozni, de egy kicsit is összeszokott banda fel fogja törölni veletek a padlót. Sokan ezért csalódnak a játékban: elég lehangoló folyton veszíteni a csapat miatt.

2016. dec. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 válaszolónak: És te megvetted a játékot? Ha igen, mi a véleményed róla?
2016. dec. 24. 22:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam, és számomra borzalmasan hamar megunható volt. Hiányzott belőle a mélység, a fejlődés érzése, a munka. Ilyen kis egyszerű cucc, belépsz, tolsz pár meccset, aztán jöhet valami más, amibe jobban bele tudod vetni magad.


Oldalakat írhatnék a marketingről, a hype-ról, a reklámok emberi agyra gyakorolt hatásáról, de felesleges. A játékosok 90%-a azért veszi meg a játékot, mert szanaszét lett reklámozva, és hypeolva. Ez így megy a szórakoztatóipar minden elemében. 15000 Ft idehaza, ennyit soha életbe nem adnék érte. Játszottam más heroshootert is, az 300 óra után sem lett unalmas, mert kb. 10x változatosabb mint az Overwatch, de nem volt reklámja. Meg is bukott rendesen.


A játék maga egyébként egyáltalán nem rossz, de ami körülötte folyik, az nem szól semmiről.

2016. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem is hallottam a játékról semmit, amíg megjelenés után egy ismerősöm nem mutatta, nála kipróbáltam és már a 2. meccsen annyira beszippantott hogy a meccs végén meg is vettem magamnak. Elmondani nem tudom mi fogott meg benne, de a COD 4 óta ez az első olyan játék amivel minden nap legalább 2 órát játszok. Egyszerűen csak élvezem a játékot.
2016. dec. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a like! :)
2016. dec. 25. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megvettem.(sajnos) Megbántam, mivel nagyon gyorsan meglehet unni... Beleraktam 50h-t és már töröltem le, mert konkrétan meguntam..
2016. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem sokkal a megjelenés után vettem meg, de abszolút nem bántam meg. Este meló után 1 órát elszórakozik vele az ember, arra tökéletes :)
2016. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bognár Márió válasza:
Azért mert egy MOBA és egy FPS játék keverék, mert sok-sok hős van, különböző képességgel és folyamatosan változik, frissítik. Én csaptba játszok, mert egyedül tényleg meg lehet unni, ezért ha megveszed próbálj embreket/barátokat keresni a játékhoz!
2016. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!