Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen vidámpark építő,...

Pszicho88 kérdése:

Milyen vidámpark építő, étterem fejlesztő, lakbndező játékot tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

2016. dec. 25. 13:48
 1/9 anonim válasza:
Roller coaster tycoon
2016. dec. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pizza tycoon
2016. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A 3. az lakberendező akart lenni. :)

Írhattok még.

2016. dec. 25. 14:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Vidámpark: Rollercoaster Tycoon játékok

Másik kettőre nem tudok, viszont nagyon jó városépítő és fejlesztő játék a Cities XXL

2016. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A Roller coaster tycoon -ból melyik a legjobb széria?

Engem nem a vidámpark rész érdekelne, hanem a 2 -ben megszokott építkezés, profit és a távoli nézet, ahol messziről látom a területet és az embereket.

2016. dec. 25. 14:35
 6/9 anonim ***** válasza:

A Cities XXL szerintem egy nagyszabású városépítő játék, de nincsenek benne emberek, legalább nem láthatóak.

A Rollercoasterből nekem a 2.rész a kedvencem, van hozzá 2 kiegészítő is (Wacky World és Time Twister), egyáltalán nem egy mai grafika,de élvezhető szerintem. Vannak benne különböző küldetések, pl. a 2.év végére érjen a parkod 100 milliót, építs 5 hullámvasutat, aminek x feletti az értéke, stb.

2016. dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a Planet Coaster-t ajánlanám ha vidámpark építés a cél.
2016. dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Rollercoaster Tycoon 1-2, 3 nekem nem tetszett. Városépítősből a Cities Skylines-t imádom.
2016. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vidámpark építő: Csakis a Roller Coaster Tycoon sorozat illetve ha van zséd Planet Coaster is elvileg király- Roller Coaster Tycoon-ból az 1. és 3. rész a legjobbak bár a 3-ban van a legtöbb lehetőség ha nem szereted a régi grafikájú játékokat akkor lehet nem tetszik majd. Étterem fejlesztő? Túl sok nincsen szerintem de mondjuk Restaurant Empire. Lakberendező game tudtommal nincs de a Hotel Giant hotelberendező xDD :D
2017. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!