Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyha GoG.com-on megveszem a...

Hogyha GoG.com-on megveszem a Dungeon Keeper 2-őt akkor tudok multiplayerben játszani? Vagy vannak még szerverek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 26. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy létezne szerver, sőt szerintem annak idején sem volt, hanem az egyik játékos gépe töltötte be a szerver szerepét, és IP cím alapján lehetett csatlakozni. De ez csak szerintem. Viszont azt biztosan tudom, hogy a Dungeon Keeper 2 már Win XP alatt is folyamatosan kilép a játékból, így nem tudom, mennyire érdemes megvenni. Ráadásul a GOG-os kommentek közt is volt erre régebben panasz, érdemes lenne megnézni, hogy mit írnak az eddigi vásárlók a hozzászólásaikban.
2016. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg most tört verzióban játszom gamerangeren keresztül játszom barátommal, de jobban szeretem megvenni a játékokat és ha megvenném azért kérdeztem, hátha vannak szerverek és egyszerűbben tudnék barátommal játszani.
2016. dec. 26. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az eredeti játékok ellen szóltam, magam is megveszek mindent, amivel játszok... Csak azt mondtam, hogy nekem sok problémám volt azzal, hogy mindig kilép, így szerintem nem éri meg megvenni - de ezzel nem azt mondtam, hogy kalózkodni megéri.
2016. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Régen amikor xp volt a gépemen nekem is kilépett kb fél óra játékidő után. Utána volt egx windows 7em azon tökéletesen működött és most vagy egy windows 10esem és amikor elindítom a menüben tökéletesen működik és amikor elindítok pl egy Skirmisht akkor elkezd szaggatni nagyon a játékban és játszhatatlan. Elvileg az a baja, hogy az Nvidiás videókártya nem nagyon szereti a játékot. Ezt úgy tudtam fixálni, hogy a játékban a beállításokban a felbontást 800x600ra állítottam. Innen indul ki az egész kérdés, talán ha megveszem jobb lesz. De amint mondtad elég sok embernek kifagy így szerintem elég csekély az esélye, hogy nekem is jó lesz. :D
2016. dec. 26. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!