Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan fejeztétek be a Wolf...

Hogyan fejeztétek be a Wolf Among Us című játékot?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést azoknak teszem fel akik kijátszották a Telltale Games-es Wolf Among Us című játékot.

Pontosan arra a befejező momentumra gondolok amikor a Crooked Man sorsáról kell dönteni. Én azt az opciót választottam hogy beledobtam a boszorkánykútba. Végső soron két dolog miatt : egyrészt mert a többségen érződött hogy ezt akarja és ha megteszem az dobna a hozzám való viszonyukon. Másrészt meg szerintem ha be is zárták volna tuti hogy előbb utóbb egy válságos időszakban kereket old vagy megszöktetik és újra megszerzi magának a várost.Úgy gondolom a halálával tisztáztuk hogy egy ura lehet Fabletown-nak és az pedig a jogos "államhatalom".

A fejletépés szóba se került nálam. Az leírhatatlan lett volna.

Na mármost a probléma az hoy elkezdtem agyalni utólag azon hogy mennyire lett volna jó ötlet életben hagyni. A sztori végi csattanó alapján lehet hogy lesznek majd a 2.évadban olyan rejtélyek amikre tudhatta a választ és közreműködött volna.


Ti hogyan döntöttetek? Miért? Mit gondoltok az egész helyességéről?

A válaszokat előre is köszönöm :))



2016. dec. 26. 06:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Legelöszőr én is igy döntöttem,jobb volt az h meghal mint h életben hagyjuk. Én többször is ki játszottam a játékot mert furdalt a kíváncsiság h mi van akkor ha....,kiprobáltam minden választási lehetőséget,és tényleg a legalternativabb megoldás az ha belehajitjuk,biztos halál
2016. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!