Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani különösen...

Tudtok mondani különösen kegyetlen akciójátékokat, ahol embereket brutálisan kell ölni?

Figyelt kérdés
Nem ilyen zombis, sci-fi-s baromságokra gondolok, mint a Dead Space vagy a L4D, hanem olyanokra, ahol épelméjű embereket lehet céltalanul gyilkolni válogatott módszerekkel. De a grafikája is elfogadható legyen (min. 2005-ös játék), szóval az ilyen Manhunt/Postal 2 féle játékok kilőve. Azért is kérdezem, mert nem találok ilyen játékot, pedig már szétnéztem jópár oldalon. Fontos, hogy élethű és a valóságtól nem elrugaszkodott legyen.

2016. dec. 26. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
GTA sorozat bármely tagja (2005 az a San Andreas és onnan felfele)
2016. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Amarok Tonrar ***** válasza:
Postal 3, Manhunt 2 (mindkettő 2005 utáni, te csak az elődöket zártad ki), esetleg Hatred. Igazából ahogy a Sniper Elite 3-ban lövöldözöl, az is elég beteg.
2016. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hotline Miami 1-2
2016. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A GTA azért nem jó, mert nem elég brutális és részletgazdag. Nincsenek benne leszakadó testrészek és annyira nem élethűek a halálhörgések, hanem egyszerűen lepuffantom és kész. Inkább jót szórakozok vele. Szóval olyan játék kellene, ahol egyrészt tényleg csak a féktelen öldöklés a lényeg, alapos részletességgel, hogy még én is kellemetlenül érezzem magamat másrészt pedig legyen elég hosszú a végigjátszhatósága, ne csak egy scenario legyen az egész. Ebből a szempontból a GTA sorozat csak szimpla hülyülés és fel sem tűnik, hogy gyilkolászok, mert inkább poén az egész játék. Viszont erről a Hatredről néztem most videót és valami ilyesmire gondoltam, csak kár, hogy felülnézetes, mert ez így eléggé lapos.
2016. dec. 26. 21:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen PC játékra gondoltam.
2016. dec. 26. 21:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Lucius
2016. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ördög fia vagy a Luciusban képességeid vannak és kegyetlenül végezhetsz mindenkivel rengeteg éleképpen egy igazi csemege.
2016. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 manistvan válasza:
Darkness 2 a graafika kicsit képregényszerű
2017. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!