Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok írni családias...

Tudnátok írni családias magyar minecraft klienseket?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok én, mint pl. az 1.5.2-es régi EmpireCraft:)

2016. dec. 26. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Az EC 1.5.2 ben volt a legjobb szerver ami létezett.

Igaz Taky_ember egy retard volt de imádtam a hardcore szerót.

Sajnos ennek az érzésnek vége, tönkretettêk

A TheMine hulladék lett.

Etheboss_one voltam ecn

2016. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem már az első frissítésnél nem tetszett a dolog:/ De akkor még megvoltak a barátok a szerón, tudtam velük beszélgetni, de nagyon el lett cseszve, hogy meglett a TheMine.

(EC-n Flower voltam)

2016. dec. 27. 10:31
 3/12 anonim ***** válasza:
XD kitörölték a válaszom 1 óra alatt XDDDDDDDDDDD
2016. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sok hülye barom
2016. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leírom újra. Az Empirecraft régen nagyon családias volt, valóban. 2013-2014 között volt a legjobb.

Kicsi volt, és egész jó volt a játékmenet. De 2014 végefele nagyon gyorsan, nagyon sokat veszített a színvonalból.

Az adminok száma minden 2 hónapban megkétszereződött, tulajdonképpen szinte több moderátor/admin volt, mint játékos.

Az adminok minden hülyeségért bannoltak, és ahogy észrevettem, ezek a hülye nyomorékok még a gyakorikérdéseket is állandóan

vizsgálják, már harmadszor törlik ki olyan hozzászólásomat, amit az EC-ről írtam. Érdekes.

A Legendary MC régen egy hasonlóan "családias" szerver volt, és egyszerre viszonylag nagy is (akkor kb. 800 játékos

max, most 1500). A Survival one kifejezetten nagyon jó volt (azóta az egészet letörölték, a plotmet is. -.-)

A bedwars is iszonyú jó volt. Akármit lehetett ott csinálni (tnt, gyújtogatás. pl xd) De aztán LMC-re is

eljött a sok retardált 9 éves (átjöttek MesterMC-ről). Az LMC vezetés próbálta ezt valahogy megfékezni, irányítani,

de nem tartott az erejük örökké a sok kisgyerek ellen (szomszédos országokból is vannak, persze 99%-ban magyarok)

Ezért bevezettek sok korlátozást, a szervert tulajdonképpen kicsit lebutították azóta. A bedwars pl. szerintem borzalmas

lett, már nincsenek soha többé azok a bizonyos erődharcok (íjjal. :)), amik voltak. De a pvp szerverek is érdekesek.

Ettől függetlenül egy próbát feltétlen megér az LMC, nagyon jó a vezetés, építő szándékú adminok/modik vannak, és

csomószor van valami frissítés. De családosnak egyáltalán nem az. Régen volt egy olyan szerver, h Gamerpark...

Na, azon alig voltak, de oda csak unaloműzőzni jártak a játékosok. Azóta be is zárt. A Hu-Minecraft nem tudom, h létezik-e,

az is egy kisebb szerver volt, de szerintem nem jó. Esetleg külföldi szerverekkel próbálkozz, a külföldi szervereknek

az esetek 80%-ban jobb színvonala van, megfelelő szerverteremmel, és sok jó minigammel. Nem családias egyik sem persze,

de ez nem számít szerintem. Hazeserversre nézz rá. :) #3, #4 voltam. A hozzászólásomat törölgető embernek meg üzenem, hogy

ezt a szöveget már elmentettem a gépre, akármikor felteszem újra. :)

2016. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5 Esetleg valaki megismer: EC-n én KockaBoss, theepic voltam (és pár mellékkarakter)

LegendaryMC-n pedig KockaBoss (ott még mindig játszom, Bedwarson)

2016. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :)
2016. dec. 28. 16:55
 8/12 anonim válasza:
Anno volt a Hurcraft nem tudom hogy létezik e még de jó szero volt :P
2016. dec. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

[link]


Top szerverek. Nekem bejött. ;)

2016. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

LegndaryMC örök kedvenc. :P


[link]

2017. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!