Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A splinter cell double agent-b...

Roadkill kérdése:

A splinter cell double agent-ban hogy kell azokat faja mozdulatokat csinálni?

Figyelt kérdés
Pl:a bukfencet,a van damme split-et meg ilyenek.Pc játszom és nem tudom ezeket hogy kell csinálni,a válaszotokat előre is köszönöm :D

2016. dec. 28. 13:52
 1/6 Amarok Tonrar ***** válasza:

Bukfenc = futás közben guggolás.

A másiknál szerintem arra gondolsz, amikor megfelelően szűk folyosó esetén az ugrás csúcspontján nyomsz még egy ugrást.

2016. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen-igen mikor arra gondoltam köszi :D meg még miket lehet benne csinálni?
2016. dec. 28. 18:52
 3/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Én az elődjével játszottam sokat, ami messze jobb volt (Chaos Theory), de azt hiszem a mozdulatok ugyanazok a kettőben. Nem tudom mi az, amit nem tudsz. Lehet csövekről lógva pisztollyal lógni, ájulásig fojtani vagy nyakat eltörni. Párkányon kapaszkodva rosszfiút lerántani. Váltani, hogy jobbról balra vagy balról jobbra célozzon a karakter. Bizonyos anyagokon át elkapni valakit (vékony vagy törékeny anyagok).
2016. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam még rég játszodtam ps2-n ezt a rész a régieket meg 1-2 óráig tudtam játszani,ez meg még tetszik is,de durva hogy ilyet lehet :D
2016. dec. 28. 20:14
 5/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Ha az első kettő nem is tetszik, próbáld ki a Chaos Theoryt. Abban van egy külön menüpont is, hogy miket tudsz csinálni a játékban. Plusz a történet és a játékmenet lényegesen jobb.
2016. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi,megnézem majd :D
2016. dec. 28. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!