Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fairy Fencer F kérdéseim...

Fairy Fencer F kérdéseim lehetnek? SPOILERT tartalmaz.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mint írtam lenne pár kérdésem, kérdés magyarázatát is kifejtem a kérdés után hogy nehogy félreértés essen. :)


1. hogy tudom a party-m méretét növelni?

a harc közbeni számra gondoltam hogy ne csak 3 legyen mert láttam képeken ahol 5-6 tag is bent volt 1 időben a harcban


2. ha kiviszem teljesen a történetet és az új játékra megyek akkor csak a statok,skillek maradnak meg vagy a fury-k is?

úgy értem hogy az összes összegyüjtött plusz rajtuk az istenekből kihúzott kard általi bónuszok vagy teljesen újra kell kezdenem a gyűjtésüket?


3. a E és D kategóriás quest-ek teljesíthetőek-e az első(?) időutazás után?

mivel már más ellenfeleket látok ott ahol x szörnyet vagy y tárgyat kéne begyűjtenem így gondolom nem nagyon max némelyik de érdekelne ki mit tud erről.


4. bár szerintem egyértelműnek tűnhet de összesen 2 S színtü fury lesz igaz?

abból gondolom hogy mivel csak 2 S színtü kard is van összesen a 2 istenben. vagy én tévednék?


válaszokat előre is köszönöm. :)



2016. dec. 28. 16:53
 1/1 A kérdező kommentje:

még 1 kérdés. most találtam meg steam-en hogy 2. harcnál lvl 40 kell legyen Fang vagy Apollonius nem csatlakozik partyhoz (így is történt)

az a kérdésem hogy később lesz-e még lehetőségem arra hogy felvegyem party-mba vagy ezt már max új játékban csak?

2016. dec. 28. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!